Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Doogee x5 okos telefonomat...

Doogee x5 okos telefonomat miért nem ismeri fel a gép?

Figyelt kérdés

Múlt héten vettem a telefont de rá csatlakoztatom a gépre de nem jelenik meg a meghajtó, eszközkezelőbe azt írja ismeretlen eszköz próbálom frissíteni és ezt írja ki, a Windows talált illesztőprogramot az eszközhöz, de a telepítés során hiba történt. Ezt találta meg MTP Device.

Telefonon be van kapcsolva az USB hibakeresés. USB használata a következő célra: itt be van állítva a fájlátvitelre (MTP), próbáltam ezekre is be állítani: beépített CD rom akkor meg jelenik egy meghajtó mint egy DVD író meghajtója lenne de azzal nem érek el semmit, többit is próbáltam MIDI, töltő de ott sem misem jelenik meg, és még egy beállítás van fotóátvitel (PTP) akkor meg jelenik egy fényképező rá kantitok akkor ott van a telefonnak a belső memóriája, de sajnos az SD kártyát így se érzékeli.


Gépen Windows 10-t használok.



2016. dec. 8. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
10%

"Doogee x5"


Ez már magában gond. Meg az is, hogy mikor betetted a kártyát, nem olvastad el a figyelmeztetést.

2016. dec. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Milyen figyelmeztetést?

Másik okos telefonómat rendesen felismeri a gép.

2016. dec. 8. 14:27
 3/4 anonim válasza:

1. Menj ide: C:\Windows\INF

2. Kerezsd meg: "wpdmtp.inf"

3. Job klick rá és Telepit!!!


Nekem így jó lett :) (win10 64bit)

2017. jan. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen már működik.
2017. jan. 7. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!