Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek meddig tartja az aksit...

Nektek meddig tartja az aksit a samsung galaxy s7 edge?

Figyelt kérdés
Nekem egy nap alatt lemerul , ha nem is hasznalom akkor is merul. Kivancsi vagyok , hogy ez masnal is igy van vagy az enyemmel van a gond csak....
2016. dec. 8. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy ha nem használod akkor nem használ áramot, vagy mi? Vagy kikapcsolt állapotban is merül?
2016. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tegnap 15:00 korul volt 80% on ma 21:00 kor tettem toltore 38 % nal ... neteztem meg eleg sokat allt 12 es muszakolok ugyh az oltozoben hagyom a mobilt... ma telefonaltam messenger sms youtube mailek... amikor bekapcsolva all akkor is merul par % ot de nem sokat 12 ora alatt kb 3-4 et ... megvagyok vele elegedve de mintha a frissetesek utan jelentosebb lenne a merules azelott ah nem kapott frissitest mintha jobban birta volna
2016. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!