Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan használhatnám az...

Hogyan használhatnám az internetet Sony Ericsson v640i típusú vodafone-os telefonkészülékemen?

Figyelt kérdés

A következő beállításokat végeztem el eddig...


Beállítások -> Kapcsolódás -> Internetbeállítások

-> Kapcsolódás ezzel: Vodafone live!

-> Helyi kapcs. engedély.: Bekapcsolva


Asztali gépemre letöltöttem az Opera Mini böngészőt, majd áttéve azt a mobilomra, telepítettem.


Feltöltőkártyás vagyok.


A fentiek ismeretében, ha megrendelem a következőt SMS-ben:

Vodafone MobilWeb Hobbi opció 1 000 Ft havidíj 50 MB forgalom


akkor ez elég arra, hogy amikor nem vagyok itthon és egyáltalán nincs más net lehetőség, akkor a freemailes/gmailes ládámat megnézzem, h van-e új levél, és sima szöveges e-mailt (rövidet) írjak?


Vagy hogy működik ez az egész?

A cél az lenne, hogy az említett telefonon laptop/számítógép nélkül elérhessem az e-maileket.


2010. máj. 1. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

.



Nem tudom, én csak egy más lehetőséget szeretnék veled megosztani, amit már régen használok, és nagyon jól működik. A gmail-nek van egy olyan szolgáltatása, hogy sms-t tud küldeni ha email-ed érkezett. Kapcsold be. Ingyenes a használata. Általában max 10 perc alatt jön egy sms, de van amikor 10 másodperc. Gondolom a szerver forgalmától függően.


Ha tudsz angolul, akkor olvasd el hogy használható: [link]



.

2010. máj. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ! Megnézem majd a leírását.

Addig oké, hogy sms-ben értesítést kapok új e-mailről, de az csak azt jelzi, gondolom, hogy van egy bejövő e-mail üzenet. Viszont a tartalmának elolvasásához, ill.megválaszolásához csak szükség lenne netre, nem?

2010. máj. 2. 00:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt ilyen telefonom de nem az operát használtam hanem az alap internetböngészőt amugy csak a kezdőképernyőnél (háttérnél) benyomod a live! gombot és amikor tölt megnyomod a a * gombot vagy a # -et nekem igy működött
2010. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!