Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem egy Samsung galaxy...

Nekem egy Samsung galaxy s3-om telefonom van. De most kb egy hete nagyon be fagy. Szerintetek mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

2016. dec. 8. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bekövetkezett a december, fázik szegény.


Na de csak hogy komoly is legyek: "ős" régi telefonod van, ráadásul egy (feltételezem TouchWiz) rendkívül optimalizálatlan rendszerrel.

2016. dec. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én lecseréltem S4-re, sokkal stabilabb.

Karácsony után, januárban biztos lesz pár eladó darab, most 20 körül már lehet kapni.

A króm rész kopás a Galaxy sorozatban természetes, egy tok és már nem is látszik.

Én még régebben váltottam, akkor drága volt használtan is, két hibásat vettem és úgy raktam össze, de ma már nem éri meg vacakolni vele.


Néhány példa:

[link]


[link]

2016. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És tudnál nekem segíteni hogy hogyan tudnám meg csinálni hogy jó legyen?
2016. dec. 8. 22:22
 4/8 anonim ***** válasza:
2016. dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Rakj rá Miuit vagy valami más rendszert ha tudsz.

Amúgy meg régi darab, sajnos a régebbi samuk eléggé rövid távra lettek tervezve.

2016. dec. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám, hogy csinálj egy gyári visszaállítást, de sajnos az is csak ideiglenes megoldást nyújt, pár nap és ugyanolyan lassú lesz. Igaza van annak, aki azt írta, hogy az S3 már egy elavult telefon. Nekem is volt, nagyon szerettem is, de sajna 3 és fél év után le kellett cserélnem, mert már szinte használhatatlan volt.

Neked sem tudok jobbat mondani, mint hogy kezdj el másik telefon után nézni.

2016. dec. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Néznék egy használt S5-öst, vagy ha még belefér, S6-ost, és 4 évig megint nyugi lesz :) szeretni fogod.


Ha mindenképp az S3-ból akarsz használható telefont csinálni, akkor gyári beállítások visszaállítása, ha jobb lesz akkor szuper. Ha nem, akkor próbáld meg feltenni a Cyanogen modot. Tesóm azt csinálta, és úgy használja. Minden szépen megy neki rajta, akadásmentesen. Kb oyan jól műkszik, mint egy mai középkategóriás teló.

2016. dec. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. dec. 10. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!