Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung gear vr SM R-323...

Tripili kérdése:

A samsung gear vr SM R-323 (az újabb fajta a full fekete) vagy egy 10 ezres Concorde vr éri meg jobban?

Figyelt kérdés
S6 edge plusom van ezert jutott eszembe a samsungos de ugy tudom hogy usb van a szemüvdgben abba dugod a telót és bedob a gear alkalmazasba es ott sok jatek/video fizetos es onnan kilepni nem lehet es egy google playrol letoltott jatekot vagy egy 360as youtube videot nem lehet elinditani. Valakinek esetleg volt ilyen szemuvege mar?
2016. dec. 9. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:

semmi értelme.. nekem már volt 2 féle VR szemuvegem, egyiket se hasznaltam


amugy ezeket ingyen adta az osszes szolgaltato az S7 es S7 edge modellekhez, neten ezeket 10-15ert aruljak

2016. dec. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A cardboard meg 550 Ft. Pánttal legyen 1000.... Nem usb-vel működik, de effektíve ugyanaz.
2016. dec. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!