Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefonnal való videozásh...

Mobiltelefonnal való videozáshoz stabilizátort keresek?

Figyelt kérdés
Valami jót ajánljatok már, ami stabilizáljaa telot, azaz kompenzálja a rángatásokat, remegéseket

2016. dec. 10. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél olyan telefont amiben van. 6S Plus, 7, 7 Plus, S6, S7
2016. dec. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem eléggé értetted meg a kérdésemet. Tudom, hogy ezekben van beépitve stabilizáló, még a Galaxy S5-ben is van, de ez nekem nem elég. Én olyan herkentyűt keresek, amibe belehelyezem a telot majd menetközben és egyéb mozgásban ugy stabilizál, hogy nem remegéses képek lesznek. (És ugye nem selfi bot, mert az nem stabilizál.)
2016. dec. 10. 11:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudod, mennyibe kerülnek az ilyen cuccok?
2016. dec. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
100eFt körül, de gondoltam, hogy aki már vett ilyet, van tapasztalata és tudja vagy nem tudja ajánlani. Mert a promóciós marketingek bizony félrevezethetnek...
2016. dec. 10. 12:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs tapasztalatom de szerintem elég jó amit most ajánlani fogok, nem egy videót láttam már amit ennek a segítségével vettek fel. DJI Osmo Mobile. 108 ezer forint, viszont nem egy rossz termékről beszélünk, persze ezt is meg kell tanulni használni. Szerintem egy elég jó termék, viszont én ilyen árkategóriában inkább vennék egy steadicamet (ami inkább csak DSLR-ekhez és MILC-ekhez jó.
2016. dec. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!