Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nexus 5x vs Vernee Thor?

Nexus 5x vs Vernee Thor?

Figyelt kérdés
2016. dec. 10. 11:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Vernee ben több a ram, ami egy nagy hátránya a Nexus 5x nek.


Nexus 5x előnye, hogy Google "saját" telefonja ezért jóval tovább jönnek rá frissítések mint a Vernee Thorra.


Az 5x ugyanazt a kamerát kapta mint a Nexus 6P, ami nem rossz kamera, bár 4K felvételnél stabilizáció nem a legjobb így csak 1080p ben haszálom. Szerintem a nexus 5x kamerája jobb minőségű felvételeket készít mint a vernee kamerája.

Akkumulátor kérdéses, a Vernee nek nagyobb a kapacitása, viszont a nexus folyamatos frissítéseket kap még jódarabig melyek az akku élettartamot is javíthatják, nem tudom, hogy melyik bírja tovább.


Az Nexus USB-c csatlakozóval van ellátva és gyorstöltést is tud, ami néha jól tud jönni.


Szerintem maga a rendszer gyorsabb a nexuson, mert az jobban van optimalizálva és bár kevesebb mag, a snapdragon nagyobb teljesitményt nyújt mint az MTK processzor jelen esetben.


A kijelző jobb a nexus 5x nél.


Igazából mérlegelni kell, hogy mire van szükséged és mennyi pénzt szánnál telefonra.


A Nexus 5x egyértelműen minőségibb telefon mint a Vernee Thor, biztosan jobb anyagokból is van összerakva, de nem biztos hogy annyival jobb minőség, hogy majdnem kétszer annyit kiadj érte (jelenlegi magyar árak alapján).


Ha legalább 3 évre tervezel telefont venni, én a nexust választanám a helyedben, de ahogy látom már döntöttél talán segít a véleményem másoknak.

2016. dec. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!