Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Két éve egy IPhone 5s telefont...

Két éve egy IPhone 5s telefont használok, azonban most mar kezd elavulni. Szeretnék egy újat, de nem akarok több egy vagyont kiadni rá. Milyen telefont válasszak helyette?

Figyelt kérdés

Szóba jött a Samsung Galaxy A3 is. Hosszútávra kellene. Érdemes ilyennel foglalkozni ?

Manapság van olyan megbízható az android mint az IOS, vagy jobb ha veszek egy használt iPhone-t?


2016. dec. 11. 07:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy használt iPhone 5S megéri még mindig. 50-ért valsz megkapod már.
2016. dec. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Hosszú távra stock androidot, és a jelenlegi legerősebb hardvert ajánlanám,(oneplus 3T)
2016. dec. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mitől kezd egy 5S elavulni? Már a marketinges agymosást leszámítva?


Van egy SE-m, és mellette egy 5S. Megmondom őszintén az SE vásárlásakor nagyobb "hűha" faktort vártam, de jelenleg kb semmi különbség nincs átlag felhasználás mellett a két telefon között, pedig az SE ugye a 6S technológiáját kapta meg.


Persze, egy iciri picirit talán jobb a kamerája, de ebből a mindennapokban semmit nem érzek, tényleg erősebb a SoC, de az 5S is megbirkózik mindennel, amit jelenleg ráeresztek, nincs érezhető különbség (talán játékoknál lenne, de nem játszom).

Próbáltam 6S-t és 7-et is, azok sem hoznak semmi igazi észrevehető különbséget.



Ha új telefont akar az ember, akkor oké, hogy már nem 5S-t érdemes venni, de ha ma van egy 5S-ed, akkor nem sok minden szól a kidobása mellett.

2016. dec. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy talán egy iphone 6s-t valahogy használtan, de az is 150k körül van :(
2016. dec. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem ezt az elavulást.
2016. dec. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mennyi a maximális keret?
2016. dec. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Az iPhone 5S után egy Sony Xperia L is jónak fog tűnni.
2016. dec. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hehehe, Sony Xperia :-D
2016. dec. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy Sony Xperiával többre menne.
2016. dec. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
OnePlus3T
2016. dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!