Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyek manapság a jó power...

Melyek manapság a jó power bank márkák? Milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés

Asus pl jó? Xiaomit ajánlják több helyen még. Ez tényleg jó? Eléggé csingcsungmikkmakk neve van. Azért egy Asusban jobban bízom. :D

Samsung Galaxy A3 (2016) telefonhoz kéne, 2300 mAh-s lítium-ion akksi van benne.


Asus ZenPower, amit kinéztem. 10050 mAh-s.


Továbbá nem tudom, hogy egy JBL GO hangszórót lehet-e ezzel tölteni?


Árat tekintve pedig 5-8 ezer Ft, amit rászánnék. Maximum 10, de az már nagyon a plafon. Szóval inkább 5-8. ;) Köszönöm!



2016. dec. 11. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Xiaomi a legtutibb.
2016. dec. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A 10 000mAh szerintem felesleges. Inkább prioritás számomra, hogy kicsi, kompakt legyen, hogy állandóan a kabátzsebemben lehessen, és ha esetleg elindulnék otthonról 14% aksival, akkor 1 töltésnyi löketet tudjak adni a telefonomnak.


Szóval én néznék valami 2600mAh-sat, nekem elég lenne. És még pénzt is spórolnék rajta.

2016. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Na de az nem kevés? Hányszor tudod tölteni, egyszer-kétszer? Mert ezért (szerintem) felesleges külső akksit venni. Arra ott van a hagyományos telefontöltő, este feltöltöm és kalap.


Bár mondjuk ajándékba lenne a külső akksi, viszont akkor már olyat adnék, amivel többször tud tölteni, mert most 1-2 alkalomra szerintem felesleges ilyet venni.

2016. dec. 11. 17:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy 10400-as Xiaomi van,könnyen elfér a kabátzsebembe,és legalább ér is valamit.
2016. dec. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen jó a nagy xiaomi, csak felesleges. Nekem Yenkee (Cseh cucc) van 11000mAh-s. és nekem is elfér a kabátzsebembe, de nem kényelmesen. Pénztárca mellé például már gond odaszúrni.


És igen, egy 2600mAh-s kb 1x tudná feltölteni a Galaxy A3-mat.


De minek is kellene többször? Ritkán nem bír ki az aksi egy napot. Főleg az A3-nál. Jól gazdálkodik az energiával.


De ha mégis valami extrém igénybevétel miatt fél napon belül lemerülne, akkor a kis power bank egyszer feltölti, amivel még fél napot kockulhatsz. Este meg úgyis otthon vagy, ahol van konnektor. És ha töltheted konnektorról, akkor minek akarnád power bankról?


A telefon után rádughatod a hálózatra a power bankot, ami kb 1, max 2ora alatt fel is töltődik. Szóval szerintem praktikusabb.


Nekem a 11000mAh-s batár kb 6-8 óra alatt töltődik fel nulláról teljesen. És mikor megvettem, azt hittem, gyakran fog kelleni, de egyáltalán nem használom gyakran.


Nem ismerlek, nem tudom, Te milyen körülmények között élsz, de nekem az esetek 90%ában van a közelben konnektor, mikor tölteni akatom a mobilom.


Ha a 2600-at kevésnek találod, vannak ötezer párszáz mAh körüli készülékek. Nagyobbat nem vennék. A kicsi praktikusabb. De ha neked kell, akkor hajrá, csak nincs sok értelme.


És igen, a Xiaomi jó termékeket gyárt, és az én power bankomról tölthető a JBL GO hangszóró. Feltételezem, más powre bankról is.


Még egy tipp: Ha a telefonod támogtja a gyorstöltés funkciót, a power bank nem feltétlenül fogja gyorsan feltölteni a telefont a gyári rövidke kábellal. Szóval érdemes a telefon gyári kábeljét használni hozzá (Saját tapasztalat.)

2016. dec. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem Asus Zenpower 10050mAh van és tökéletesen működik.

3-4 teljes feltöltést simán megold (xperia z1c, lg g4), zsebben is simán elfér és nem drágább, mint a xiaomi.

2016. dec. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem Samsung Galaxy j5 (2015) telom van és holnap készülök venni ilyen power bankot : [link]


Meg jegyzem vásároltam már korábban 2600mAh power bankot és nekem nagyon kicsi volt,nem töltötte fel a telefonomat 100%-ra 15 %-ról

2016. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!