Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az iphone se vagy...

Szerintetek az iphone se vagy a samsung galaxy s6 edge éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Mind a 2 telefon nagyon tetszik de nem tudom melyik éri meg jobban tudását és kinézetét nézve sem. Segítsetek pls!

2016. dec. 11. 12:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Pedig még ha nem is értesz hozzá van közöttük egy nagy különbség, a méretük. Döntsed el mekkora kell.
2016. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Fényképezésre, kamerázásra, játékra, üzemidőre, kijelzőminőségre az S6 Edge a jobb.

SE-t csak akkor vennék, ha nem szeretném a nagy kijelzőt. De szeretem, úgyhogy inkább az Edget ajánlom :)

2016. dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A kijelző nagysága nem számít nrkrm annyira. Inkább a képminőség a fontos nekem
2016. dec. 12. 14:41
 4/18 anonim ***** válasza:
Akkor is S6. Az iPhone SE kijelzőfelbontása egy vicc :D
2016. dec. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
S7
2016. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
az 5 ös válaszolónak! szó nem volt az s7 ről a kérdében! amúgy gondolom te vagy az a fajta válaszoló aki be akarja magyarázni hogy s6 már régi telefon! egyforma a két teló teljesen tudásra
2016. dec. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én az a fajta vagyok aki utálja azokat, kik olyan dologba szólnak bele, amihez nem értenek. Pl te. És ha szerinted ugyan olyan az S6 tudása mint az S7nek akkor ott komoly gondok vannak.
2016. dec. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
akkor mesélj mennyiben más az s 7? csak nem értem hogy ha a kérdésben nem szerepelt s 7 , te mért azt írtad hogy azt vegyen
2016. dec. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mennyiben más? Tudod olyan sok hogy inkább fel nem sorolom.. de egy kis ízelítő:


Erősebb hardver (processzort, gpu, +1gb ram)

Sd kártya

Vízálló

Folyadékhűtés (szinte alig melegszik)

Nagyobb akksi (és jóval jobb üzemidő)

Pontosabb ujjlenyomat olvasó

Jobb előlapi, hátlapi kamera

Nem állki annyira a kamera


És akkor ez csak pár a legnagyobb változások körül! Már megbocsáss de nálad mi számít változásnak, ha ezek nem azok?

2016. dec. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
erősebb hardver- teljesen jó ez a hardver ami benne van, haverom s 7-e lassabb mint s 6 elárulom! sd kártya- igen ebben jobb, bár nem mint ha kihasználná egy átlag ember! vízálló- nem is értem ezt a dolgot mért van ezért oda valaki, gondolom nem vízalatt használod, amúgy meg kétlem hogy ha vízálló is, beleraknád vízbe! ja hogy csak menőzésből azzal telefonálnál a medencébe strandon! folyadékhűtés- elárulom hogy ha olvastál pár oldalon róla akkor pontosan azt írják hogy jobban melegszik mint s 6, amire nem jöttek rá hogy miért! én s6 om még nem volt langyos sem egyszer sem, nemhogy meleg! nagyobb aksi- igen nagyobb, de amennyivel proci is erősebb annyival jobban meríti telefont, semmivel sem bírja tovább aksija, mondjuk nem is értem aki aksira panaszkodik s 6 nál, nálam 2 napig lazán elmegy!gondolom s7 sem bírja hetekig!? ujjlenyomat olvasó- 100 ból 99 szer felold enyém! s 7 talán 100 -ból 100 szor? kétlem!bár nem mint ha használnám feloldáshoz, csak kiprobáltam! jobb kamera- erre inkább nem mondok semmit, gondolom csak viccből írtad! nem áll ki annyira kamera- hát ez fantasztikus, marhán zavaró tud lenni ám hogy kiáll egy milit! még valami változás? jah ez újabb, s 6 már régi igaz!?
2016. dec. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!