Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most keszulok telefon valtasra...

Most keszulok telefon valtasra, szerintetek iphone 6s vagy 7 legyen?

Figyelt kérdés
2016. dec. 11. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Szerinted? :D

Ha szóba jöhet a 7 is, akkor mindenképp az, mert az újabb. Jelen állás szerint ez az iparág olyan gyorsan fejlődik, hogy ami ebben a pillanatban a csúcs, az 3-4 év múlva már teljesen elavult lesz. Éppen ezért mindig érdemes az újabbat venni, mert azzal hosszabb távra tervezhetsz.

2016. dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Helló,


Ne felejtsd el, hogy a 7-ben nincs fejhallgatócsatlakozó, szóval bluetooth-fejhallgató kell, vagy azt tudod használni, amit adnak hozzá (lightning-csatlakozós), vagy a szintén hozzá adott adapterrel tudsz jack-dugós fejhallgatót rákötni. Ha ez nem probléma, akkor a kettő közül a 7.

2016. dec. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Vásárlási utalványt kaptam, amit csak a tmobileban használhatok fel. Maskulonben nem cserelném le a telefonom, igy most élek a lehetőséggel.

Androidosom volt eddig. De tobbet nem vennek.

2016. dec. 12. 08:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ezen hezitáltam egy hónappal ezelőtt, aztán nekem 6S lett belőle,mert úgy mérlegeltem hogy annyival nem tud többet a 7 amennyivel drágább, "szinte" csak az előlapi kamera jobb 2 megapixellel. ( ez nyilván túlzás, van több apróság de ez a leglényegesebb szerintem)
2016. dec. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
S7Edge
2016. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!