Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telekomnál mért csak 1 év...

A telekomnál mért csak 1 év garancia van a telefonokra?

Figyelt kérdés

pl itt [link]

1év teljes körű garancia a készülékre

más webáruházaknál 2 év garancia van


2016. dec. 11. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert rosszul van feltüntetve.
2016. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudom itt hogy van, de 1 év a kötelező jótállás a bolt részéről általában, de a gyártó azért általában 2 évet vállal, szóval oda viheted 2 évig.
2016. dec. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hivatalosan annyi amennyi van ahol 1 év vonatkozik egy adott készülékre és van ahol 2 év, DE AZONBAN! eu jogszabály miatt kötelező 1 év gari mellet +1 év szavatosságot vállalni, szal ha be is szarik 1 év után nincs gond
2016. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Telenoros vagyok. A két év lejárata előtt nem sokkal megzavarodott a készülékem. Gondoltam, beugrok a Telenorhoz, ami közelebb van és ott leadom a telót. Azt a felvilágosítást kaptam, hogy 1 évig vihetem hozzájuk a telefont és ők küldik javítani, viszont a második évben már nekem kell eljuttatni a szervizbe. Ennyi.

Igaz, kicsit többet utaztam a városba, de fél óra alatt a szervizben rendbe tették a telót.

2016. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A huaweire 3 évet ír a telekom oldalán is
2016. dec. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mert a Telekom csak viszonteladó, a garanciát valójában a gyártók adják.
2016. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!