Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kérem segitsenek! A telefonomb...

Kevin1234567HD kérdése:

Kérem segitsenek! A telefonomba be kapcsolom a wifit akkor automatikusan tölti lefele az alkalmazásokat és nem a google play áruház-ból?

Figyelt kérdés
Nállam van egy ideje a telefon és erre azt vettem észre hogy nem irja hogy tölt hanem már fel is van telepitve az alkalmazás valameiket ki irja hogy telepités de nem tudom meg odani factory resetet is probáltam model:lg d505 optimus f6 kérem segitsenek!!
2016. dec. 12. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit?
2016. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

menj a menübe - beállitások - biztonság - ismeretlen források , innen vedd ki a pipát!

akkor a másik: menü - beállitások - adatforgalom - wifi - automatikus frissítés , kapcsold ezt is ki

2016. dec. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinálta ezt,amikor a tabletre ugyanazzal a felhasználóval jelentkeztem be,mint a telefonon és akkor telepíti ugyanazokat a háttérben,k érdés,jóváhagyás nélkül.Automatikus frissítést ki kell kapcsolni google playen,valamint az ismeretlen források telepítését,ahogy előttem írták.
2016. dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
így van, a google playen is ki kell kapcsolni az automatikus frissítést
2016. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ki van pipálva az issmeretlen források és az autómatikus frissitések is.Más megoldás?
2016. dec. 16. 07:26
 6/7 A kérdező kommentje:
A másik hogy nekem nincs a beállitásokba adatforgalom-wifi-automatikus frissités nem tudom ki kapcsolni mert nekem nem igy vannak benne.
2016. dec. 16. 07:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Új fiókom is van nem ez lehet a baj..
2016. dec. 16. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!