Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vírusos a telefonom, mit...

Vírusos a telefonom, mit kezdhetek vele?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár napban leszedtem egy játékot a Google Play Áruházból. Van a telefonomon Clean Master és az kijelezte hogy trójait tartalmaz. Én egyből letöröltem, de a vírusok ott maradtak(Location services, keychain, email services). Próbáltam már 5 fajta vírusirtót is(Avast, Avg, Clean Master...), de a legtöbb vagy nem látta, vagy nem tudott vele mit kezdeni, egyikhez pedig root szükséges. Meglehet ezt valahogy oldani root nélkül is? Amit a vírusírtók kezdeni tudtak vele az az hogy letiltotta a trójait és "kényszerített bezárást" csinált. Sajnos beleírta magát a rendszerbe, ezért törölni nem tudom(elvileg). Valami megoldás?

UI.: Android 4.2.2. és gyári visszaállítás már csináltam de semmi.



2016. dec. 12. 21:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és az még kimaradt, hogy Walmare, nem tudom számít-e valamit
2016. dec. 12. 21:19
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem playről nem tudsz vírust letölteni.
2016. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát, pedig onnan lett letöltve, internetről sosem töltök le semmit, valamint nem is szoktam olyan oldalakra felmenni ami nem megbízható
2016. dec. 12. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Háttal nem kezdünk mondatot. És semmi vírusról nincs szó.
2016. dec. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mièrt nincs virus? Erre kíváncsi lennèk, merthogy 5 virusírtót is próbáltam es sok kijelezte (4), valamint nem tudom honnan tudod te azt igy hogy van virus vagy nincs...
2016. dec. 13. 16:06
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Onnan, hogy a felsoroltak a rendszer részei te kretén. Androidon a vírus, mint kifejezés is teljesen értelmetlen.
2016. dec. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A telefonon van virus, pèldául location services, ezt azt csinálna hogy amint bekapcsolom a wifit vagy a mobilnetet egyből elkezd villogni a kèpernyő, utána neztem egy kicsit, ès ez így küldi el az adataimat (tartókodási hely, jelszavak). Ès amint látod nem az volt a kèrdès hogy van-e virus vagy nincs virus, ha nem tudod hogy kell letörölni "merthogy ez nem virus" akkor maradnál csendben....
2016. dec. 14. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!