Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem értek a mibilokhoz. Miért...

Nem értek a mibilokhoz. Miért lassúl be az androidos telefonom? Lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy A5

Nem emlekszem pontosan, de 120.000 korul lehetett az uj ara. Nem tudom ez alja kategorianak szamit e.:)

2 eve vasarolhattam.

Soha nem jatekokra hasznaltam. Semmi felesleges dolog nincs rajta. (CleanMester az van.)

700db kep lehet rajta, meg par video

16Gigabol 4Giga szabad rajta

Egyedul a GoogleChromeba facezek, meg a Messenger.

Egyre gyakrabban csinalja azt, hogy mar reg leirtam amit akarok, mert tudom melyik gomb hol van, de a telefon meg csak a mondat elejen jar, s en varok ra hogy befejezze. ( Ezt forditva kene:) )

Mitol lassulhatott igy be?

Mit lehet tenni? Koszonom szepen.


(Olyanok valasza legyszi kimeljen, aki szidja az androidot es az iphont isteniti, nem ert ehez, de nem is szeretem olvasni az ilyen vitakat.:) az iphone is igy belassul? Nem ket evre akarok venni 120ert telefont, ugy hogy honapok mulva 50ert dobaljak.


Bocsi az ekezetekert.


Koszi a valaszokat, Kinga



2016. dec. 14. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
A snapdragon 410 ami abban van, már elég gyenge volt megjelenéskor is, nemhogy most. A cleanmaster meg tök felesleges. Egy gyári visszaállítás talán segít.
2016. dec. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az mi?:) Lalipovan ezen, vagy nem tudom mire érted. :(
2016. dec. 14. 12:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, lassú és kész, mint mondtam gyári visszaállítás, talán.
2016. dec. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Snapdragon410 egy processzor. Amúgy, ja próbálkozz a gyári beállításokkal!
2016. dec. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Na és a ram leterheltség? Főleg amiatt lassul be egy teló. Amúgy én is egy gyári beállítás visszaállítását javasolnám.
2016. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Fingom sincs mitől lassul be egy telefon mert nem értek hozzá,annyit viszont tudok mondani,hogy eddig egyedül az iphonom nem lassult,akadozott.
2016. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!