Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom kikapcsolni az...

Hogyan tudom kikapcsolni az NFC-t?

Figyelt kérdés

Állandóan bekapcsolódik (bár nem értem miért, hiszen nem szoktam ezzel fizetni, meg semmi). Aztán, ha kiválasztom a kikapcsolást, akkor 1-2 percig rendben van, majd újra bekapcsol.

Miért van ez? Hogy lehet kikapcsolni? Köszönöm!


2016. dec. 14. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Feltételezem, androidos telefonról van szó.

Fentről húzd le a menüt, ott ki tudod kapcsolni.


A telefon beállításaiban is van NFC menüpont, ott lehet, hogy további dolgokat is lehet állítani (vagy eleve a Beállításokban, vagy azon belül a Továbbiakban).

2016. dec. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, fentről szoktam lehúzni a menüt, kikapcsolom, és aztán 1-2 perc múlva megint látom, hogy be van kapcsolva.

Próbáltam a beállításokban is, de hiába, ugyanúgy visszakapcsol.

2016. dec. 15. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Passz. Nincs esetleg valamilyen app feltéve, ami használja, és így mindig visszakapcsolja?
2016. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincsen. Nem használok semmi ilyen fizetőset.
2016. dec. 17. 10:15
 5/8 anonim ***** válasza:
NFC-vel nem csak fizetni lehet, akármelyik másik app is használhatja. Próbáld azokat leszedni, amiket kb akkor raktál fel, mikor megjelent a probléma.
2016. dec. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2 hete vettük a telefont, és már rögtön csinálta.
2016. dec. 17. 10:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Máshol ilyeneket írnak, hogy mágnes vagy mágnest tartalmazó dolgok, NFC-s bankkártyák (paypass) be tudják kapcsolni. Nem lehet valami ilyesmi?
2016. dec. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Lehet, mert a bankkártya a másik zsebemben van. Tehát a másik lábamon gyakorlatilag. Ami mondjuk 20-30cm távolság.

Hogyha ilyen távolságban működik, akkor lehet.

2016. dec. 17. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!