Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig elég egy iPhone 6S, ha...

Meddig elég egy iPhone 6S, ha most veszek?

Figyelt kérdés

Venni akarok egy 6S 128GB-os verzióban. Úgy gondolom, a 6S az Apple eddigi legjobb telefonja, a 7 semmivel sem jobb, sőt rosszabb, de ez lehet túlzás.


Azt szeretném, hogy 3-4 évet lehúzzon, de a 4. évben is megfelelne, lehet hogy 5 lenne belőle. Csak ne akadjon, és menjen rajta a net. Ha nagy tárhelyeset veszek, az sem fog megtelni. Meddig tudnám úgy használni, hogy akadásmentesen működjön minden funkciója, ami akkor is működött, amikor megvettem? Sok a 4 év?



2016. dec. 15. 15:00
1 2
 1/12 meszike91 ***** válasza:
Ezt lehetetlen megmondani. Az aksi biztos nem bírja majd addig, jelentősen csökkeni fog a kapacitása.
2016. dec. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát azt elhiszem mondjuk. Köszi a választ!


Egyébként mindegy is, meddig elég, úgyis addig, ameddig használom. De 3-nak kell lennie.

2016. dec. 15. 15:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Az iPhone 5S-re mostanában fejezik / fejezték be a támogatást. Ez alapján meg tudod becsülni.
2016. dec. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Addig elég, amíg nem dobnak piacra egy jobbat. Attól a pillanattól fogva úgyis kevésnek fogod találni.
2016. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is egy hónapja cseréltem 6s-re,és én is 3-4 évvel számolok!:) egyébként 4s-ről váltottam és azt is 4evig használtam.
2016. dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Soha nem volt még iPhone-om, ezért nem lesz kevés. Ha kijön egy új, akkor sem lesz kevés, addig, amíg ki nem próbálom azt.
2016. dec. 15. 17:32
 7/12 anonim ***** válasza:

Amig birja a legújabb appokat, szoftvereket az kb 3 év,

Internetezésre, youtobozásra még 5+ évig is elég lehet HA nem töltöd rá a legujabb nagy frissitest 1,2 nél tobb alkalommal. Azaz asszem az ios 9-el Jött ki a gyárból, a 10esnél nem fog lassulni, majd ha jon vmikor a 11 vagy vmi ilyesmmi akk azt már meg kell gondolni rárakod-e.

De az azután jövőt már nehogy rárakd mert HIHETETLENÜL be tud lassülni tőle! Van egy régi Ipad 2-őnk ios 6-al jött ki villámgyors volt, a 7-el is, a 8-on úgy normálisan futott... Ráraktuk a 9-est.....hiba volt.....Folyton kifagy, kb 2 másodperc míg bevesz 1 betűt gépelésnél. Akár 15+ másodpercig tölt be egy oldalt... Szóval a lényeg ha még sokáig akarod használni akkor ovatosan frissits.... (Persze az olyanokat hogy 10.2 meg 10.3 felrakhatod mert azok csak javitott valtozatok)

2016. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Értem, ezek hasznos tippek voltak.


Igazából Appos nem vagyok, inkább YouTube, Face és hasonlók. Szeretek egy telefont a gyári alkalmazásaival használni, és mellette a kapcsolattartás. 5 év sima, ha magamat veszem alapul.

2016. dec. 16. 21:07
 9/12 anonim ***** válasza:
#1 Ja, aksival lehetnek problémák annyi idő alatt, de akksicsere (10-20 ezer forint most) megoldja szerintem.
2016. dec. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

En SE-t vettem nemreg es szinten olyan

negy evre tervezek vele

2016. dec. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!