Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telenornál hogyan tudok...

A telenornál hogyan tudok online telefont rendelni?

Figyelt kérdés
Részletre szeretnék telefont rendelni, de már meglévő kártyára. 3 rublika van, "Telenoros vagyok,megtartom a számom", "Telenoros vagyok, új számhoz vásárolok" és "Még nem vagyok telenoros". Ahhoz, hogy az elsőt válasszam be kell jelentkezni, viszont a bejelentkezés után ott nincs semmi, csak "Még nem vagyok telenoros" részen.

2016. dec. 15. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

nalam ezt adja ki a az 1. opcional:


Belépés SMS-kóddal


Gyors vásárláshoz és személyre szabott ajánlataink megtekintéséhez add meg Telenoros számod! SMS-ben belépő kódot küldünk neked.


egyebkent a weboldalon a jobb sarokban ott van, h belepes, gondolom eloszor az oldalra kell regisztralni. :)

2016. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, már regisztráltam. Nekem is ezt adja ki, de amikor már be vagyok lépve akkor pedig semmit sem. :D Ahol van ez a szöveg, ott üres.
2016. dec. 15. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!