Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Népszerű, hasznos alkalmazások...

Natusa kérdése:

Népszerű, hasznos alkalmazások Androidra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném megkérdezni tőletek, milyen Appok vannak a mostani telefonokra, amik hasznosak? "Kicsit" le vagyok maradva népszerű, hasznos, új appok terén, mert tegnapig elég elavult telefonom volt(még most is meg van és meg is lesz :D) amin sajnos nem tudtam ezeket használni.

Gondoltam itt a Shazam nevű programra, kb ilyen appokra lenne szükségem, valami zenelejátszó online, stb. Ha tudtok ilyen appokat, írjatok kérlek! :)



2016. dec. 15. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Az Excel elég hasznos. Ha már egyedül nem tudod magadnak eldönteni.
2016. dec. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kedves zoligyerek! Köszönöm szépen a roppant hasznos válaszodat.
2016. dec. 15. 19:48
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Shazam, skype, messenger, facebook, viber, youtube, spotify, google chrome, gmail, morecast. Ezek mind hasznos appok. De ha belépsz a play áruházba és ott a toplistákra nyomsz akkor végig nézheted hogy milyen appok vannak
2016. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Nagyon szépen köszönöm válaszod, nagyon hasznos számomra! :)
2016. dec. 15. 20:01
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Így van szét nézel play áruházon, de ez olyan dolog,hogy kinek mi a hasznos? Nekem pl. youtube, valami értelmes video lejátszó, hogy ha átmásolok egy filmet telefonra sz.gépről, akkor le is tudja normálisan játszani. GPS, ami működik offline is, és valamennyire pontos, hogy ha esetleg nem ismerném a címet,ahova ép mennem kell, ne kelljen már embereket kérdezgetni,aztán mindegyik elküldene teljesen más irányba, mint ahova mennem kellene.
2016. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Google Play.

Azon megvan minden ami erdekel.

2016. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Alex Fly ***** válasza:
79%

Pár, általam is használt app, ami másoknak is jól jöhet:

Könyvekhez CoolReader

Dokumentumokhoz WPS office

Filmekhez MX Player

Gép-telefon kapcsolathoz Airdroid, Pushbullet, MyPhoneExplorer

Felhőhöz Box, Dropbox, Browser4SkyDrive

Filekezeléshez ES File Explorer

Segédprogik: GPS Status, Wifi manager, SD Maid

Vonatinfo, buszmenetrend, tesco clubcard, telekom app, ilyesmik...

Játszani Ingress.

És még ezer másik, kinek-kinek felhasználási terület és ízlés szerint...

2016. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

1. Kinek mi a hasznos? Van aki facebook, instagram, snapchat nélkül el sem tudja képzelni a telefont, nekem meg a facebook lite is csak azért van fent mert letiltották a mobilos böngészőben csevegést.


2. Ha felteszek egy alkalmazást akkor nem a népszerűségét nézem, hanem hogy nekem tetszik e.


3. Legegyszerűbb ha felmész a Play áruházba és megnézed mi az ami tetszik és mi az ami nem. Másik megoldás hogy használod a telefont aztán kiderül mi hiányzik róla.

2016. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Trevor. ***** válasza:
73%

Amiket én napi szinten használok a telefonomon:

Fordító (nem feltétlen a Google-féle), Facebook, Facebook Messenger, Qr Code Reader, Shuttle+, Spotify, Buszmenetrend alkalmazás, VLC, Asus-féle fájlkezelő. Játékok közül: Hearthstone, Hill Climb Racing, Szókereső, Minecraft.

2016. dec. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden választ! Nagyon hasznosak számomra! :)
2016. dec. 16. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!