Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobil net kulfoldon hogy...

A mobil net kulfoldon hogy mukodik? Hogyan allitsam at/be hogy legyen netem pl 1 honapig shogy itt belfoldon?

Figyelt kérdés

Megyek ki Franciao.ba es azt szeretnem hogy ne fizesek annyira sokat a netert. Itt Magyaro.on

1 honapig jo a net pl. De kint hogy lhet beallitani?? Elore is koszonom


2016. dec. 16. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Kimész, szétnézel és veszel egy helyi netet.
2016. dec. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is,te hülye vagy.

Másodszor,hallottam ilyen business csomagról valamelyik szolgáltatónál,nem tudom,hogy hogy megy,de elméletileg nem roamingként kezeli a dolgokat. De mindegy is,nagy procedúra lenne egy ilyen. Azt meg nem lehet beállítani,hogy most "Jajj megyek külföldre,beállítom,hogy legyen ott is sajátnetem." Lopsz wifit,vagy fizetsz két perc után hatalmas összegeket. Vagy nem netezel.

2016. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!