Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért küld folyamatosan az...

Miért küld folyamatosan az apple üzeneteket?

Figyelt kérdés

A történet kezdete, hogy kaptam az egyik nap kétszer is üzenetet az E-mail címemre. Ezt:


You recently requested a password reset or unlock your Apple ID. Click the link below to continue.

Reset Password or Unlock Apple ID >

If you didn’t make this change or if you believe an unauthorized person has accessed your account, go to iforgot.apple.com to reset your password immediately. Then sign into your Apple ID account page at [link] to review and update your security settings.

Apple Support


Igazából nem vagyok nagy angolos. tehát csak lényegében fordítottam le, ezt követően apple idt változtattam. Teltek a napok és nem is igazán nézegettem az E-mail fiókomat, de most megint felmentem. A hét egyik napján körülbelül 7 ilyen üzenetem jött és mikor visszanéztem az üzeneteimet akkor is találtam elvétve 1-1et. Ilyenkor mi a teendő? Valaki tudna segíteni nekem mit csináljak és pontosan miért küld ennyi üzenetet? Nagyon megköszönném..



2016. dec. 17. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Valaki be akar lépni a fiókodba. Gondolom nem apple idt változtattál, hanem jelszót. Annyi a dolgot csak, hogy biztonságos legyen a jelszavad, kisbetű, nagybetű, szám.
2016. dec. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
valaki próbálja kitalálni a jelszavadat, és belépni a fiókodba. De nyugi, soha nem fogja kitalálni, ha viszonylag hosszú jelszavad van, kis és nagybetűkkel, számmal esetleg speciális karakterekkel.
2016. dec. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egy haver próbálgatja a jelszavad van esély hogy kitalálja, főleg ha ismer ezt azt például szülinap és te a jelszavadnak a szülinapot használod (ez csak egy példa, lehet más infót is okosan fekhasználni hogy kitslálja a jelszód)
2016. dec. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remek. Köszönöm a gyors válaszokat:) A jelszókat mostanában gondosan megválogattam szóval biztosan nem tudja ki találni mer még én se tudom fejből. :D
2016. dec. 19. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!