Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6s vélemények, tapaszta...

IPhone 6s vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Leginkább olyan személyek válaszát várom akik, nem lehordják, hanem tapasztalatuk van a telefonnal kapcsolatban

2016. dec. 18. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lenne ha konkrét kérdést tennél fel. :)

Nekem megjelenés óta van, az egyedüli probléma vele az volt hogy az első hónapos gyártási szériába esett és gond volt az akksijával. Múlt héten cserélték Apple storeban ingyenesen.

Éppen tegnap rendeltem egyet húgomnak.

2016. dec. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan veheted, jó telefon.

Annyi széria gond van vele, hogy az aksik beszarnak, de azt garancia időn túl is apple megcsinálja

2016. dec. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben, válaszokat köszönöm!
2016. dec. 18. 17:59
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem ugyan 6s plus van, de csak jókat tudok mondani róla. Szerintem remek "kis" telefon, csak ajánlani tudom ;)
2016. dec. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem akarom lehordani. De 2016-ban sokkal jobb vételek is vannak a piacon.

És az a véleményem hogy nem felel meg a jelenkor elvárásainak

2016. dec. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen feltételeknek nem felel meg?
2016. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Olyan szempontból mint pl az üzemidő, és a képernyő felbontás. Vagy szerinted nem?
2016. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Üzemidő teljesen attól függ ki hogyan használja. Egyik okostelefonnak sem erőssége.

Felbontás? Ugye ez vicc, hova kellene ennél nagyobb felbontás egy ekkora képernyőre?

2016. dec. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem vicc igenis nagyon észrevehető.. Aki nem látja a különbséget irány a szemészet.


Persze de Iphonennal tök8 hogy használod, 1 nap alatt ígyis úgyis lemerül. Míg a droidnál nem egy ellenpélda van 2-3-4 napos üzemidőre

2016. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!