Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem jelentkezik be a google...

Nem jelentkezik be a google ba, rendszervisszaállítás után, miért?

Figyelt kérdés
Zavart, hogy lassú ( Sony M4 Aqua ) ezért Visszaálítottam gyári állapotba. Nem volt rootolva, semmi különlegeset nem csináltam vele. Beakarok lépni a google / google play be a gmailemmel, már új gmailt is csináltam az új fiók létrehozása lehetőséggel, de csak a " Várjon egy pillanat... " kép van előttem ahogy töltődik , majd mintha sikerülne a bejelntkezés , abban a pillanatban crashel és eltűnik a google play a megnyitott programok közül. Csak a facebookra tudok belépni, nem tudok google felhasználót megadni a telefonon, nem tudom mit csináljak, ilyen még nem volt eddig. Másodjára is visszaállítottam, de semmi.
2016. dec. 18. 18:13
 1/1 A kérdező kommentje:
Harmadik rendszervisszaállítás után sem történt semmi. Ha bemegy a beállításokba - > fiókok -> új fiók - > google , és beírom a gmailem + jelszavam akkor egyszerűen kilép mikor hitelesítené , és nem menti el a felhasználót
2016. dec. 18. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!