Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo K6 (VADONATÚJ) vagy...

Lenovo K6 (VADONATÚJ) vagy Samsung Galaxy S4 (HASZNÁLT? ELÉGGÉ ÜTÖTT KOPOTT A SZÉLE)?

Figyelt kérdés

szóval melyiket választanátok a helyemben?

még sosem volt saját, vadonatúj telefonom, ezért is húzok inkább a Lenovo felé, de a Samsung Galaxy S4 jobban hangzik.

Alapjáraton melyik jobb telefon, ismerve a feltételeket, hogy a Lenovo ÚJ, míg a Samsung MEGVISELT?



2016. dec. 19. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Lenovo 2016 os modell az s4 meg 2013 as már ebből a szempontból is lenovo a galaxyra már a szoftverfrissitést elfelejtheted lenovo nemtudom, hogy áll ilyen téren a családban van egy a563-as volt rá v. 3 frissités ameddig az akksit bekalibrálták, hogy birjon is valamit de ennyi de az nagyon alapmodellja volt a lenovonak ugyh. mindegy is,

+1 lenovonak

2016. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A családban van egy Galaxy S4, még jól használható, nem szaggat. De szerintem max 2 év múlva már kevésbé lesz öröm a használata. A Lenovo lehethogy tovább lesz jól használható, de nemnagyon szokták dicsérni a mai világban. Ha mindenképp a kettő közül kell valamelyik, akkor a Lenovot ajánlanám, annak ellenére, hogy szeretem a Samsungot.


Ha viszont jó áron kell egy a Lenovonál sokkal ütősebb telefon, akkor nézd meg a Xiaomi Redmi 3 S-t. Nem szoktam kínai telefonokat ajánlani, de be kell ismerni, hogy a Xiaomi nagyon feltörekvő márka, és a 3/32GB-os verziónál nincs jobb ebben az árkategóriában.

2016. dec. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lenovo mivel új .
2016. dec. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!