Mi legyen ebben?

Figyelt kérdés

Nemrég leejtettem véletlenül a telefonon, egészen összetörött a képernyő, de használni azért jól tudom. Rondán van felül összezörve, valahol nincs is rajta ,,váz'' vagy minek nevezik tehát fekete, pls a samsung felirat alatt is.

Karácsonyra a szüleim 24 000 Ft-t tudnak adni, ezt elvásárolhatom kisebb dolgokra mint pl ruhák könyvek ilyenek.

Ebből egy telefon úgyse jönne ki.

Mit tegyek? Vigyem el szervízbe? Apám vehetne fel egy új telefonra hitelt vagy hogymondják, hogy havonta fizetne mondjuk egy olyan ötezret érte de nem nagyon(?) akar.

Mi legyen szerintetek?

A válaszokat előre is köszönöm!


Bocsi ha annyira nem ide tartozik, de máshova se tudtam :D



2016. dec. 19. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen vegyen fel faterod hitelt, hogy legyen telefonod, amíg te elköltöd a bénázásodra elegendő pénzt! Fogadd gartulációmat!
2016. dec. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, én apádék helyébe ezek után nem vennék neked, csak egy 5000 forintos tescophonet vagy egy olcsóbb ütésállót. Majd ha a saját pénzedből veszed, megtanulsz vigyázni az értékeidre. (jó esetben)
2016. dec. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert aztán más nem ejti! Minthogyha halálos bűn lenni leejteni egy k#@va telefont!
2016. dec. 20. 00:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy halálos bűn.

Más is elejti, de vállalja érte a felelősséget.

És nem várja el a szüleitől, hogy hitelt vegyenek fel azért, hogy legyen a zsebében egy drága készülék. (Ami nélkül gondolom nem lehet élni...)

2016. dec. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Cseréld ki a kijelzőt, az max 10K, meg vegyél rá egy ezresért tokot meg fóliát...

És vállald a ballépéseiddel járó következményeket

2016. dec. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!