Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A lenovo-ben nincs gyárilag...

A lenovo-ben nincs gyárilag beépített jegyzetfüzet?

Figyelt kérdés

Mindenhol kerestem már jegyzeteket, jegyzetfüzetet vagy jegyzettömböt de egyiket sem találtam

Lenovo p70



2016. dec. 20. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
A5000 lenovomon a google jegyzet töbje van Keep gyárilag rajta és szuper.
2016. dec. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nincs, en sem talalom. Becumi.
2016. dec. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
De van, az a sárga aminek valamilyen Keep a neve, ahogyan az elő válaszoló is írta.
2016. dec. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem találok olyat :/
2016. dec. 20. 10:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk a Google Play lehetőségei mellett elég alja szellemi nyomor azon rugózni, hogy gyárilag van-e rajta jegyzetelő.
2016. dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 pedig jó ha van gyárilag. Például képzelj el egy iPhone-t az iCloudosan szinkronizált beépitett jegyzetek nélkül.
2016. dec. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok jegyzet app tud szinkronizálni saját szerverre vagy gmailba, úgyhogy fennartom az előbbi álláspontomat. Fél óra alatt át lehet futni pár összehasonlító ismertetőt és beállítani egy szimpatikusat. Jesszusom, nincs rajta gyárilag, most mi lesz?? Amúgy meg nem vagyok én perverz, hogy ájfónt meg ájklódot képzelgessek :)
2016. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De ha nincs rajta a keep gyárilag le lehet tölteni google play áruházbol és kész.
2016. dec. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogy mekkora xar ez az android rendszer! Kiváncsiságból feltettem a Keep-et, csináltam benne egy pár bejegyzést.

Az iPhonomon a jegyzetek között úgy keresek hogy egy csusztatással lehozom a teló alapértelmezett keresőjét, írok 3 betűt a mezőbe és már ki is dobja a találatokat.

Na ezt hogy kell megcsinálni xardrón? Nagyon gyanítom hogy a Leep nincs integrálva a systembe.

2016. dec. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!