Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » VPN mobilon? Mire jó?

VPN mobilon? Mire jó?

Figyelt kérdés
Van egy VPN előfizetésem PC-re. Főként letöltésre használom. Van hozzá mobil app is. Mire jó ez? Beállítottam, működik. De még is mire lehet használni?

2016. dec. 20. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó isten...
2016. dec. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az a VPN?
2016. dec. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2016. dec. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen VPN előfizetésed van? Mert nem mindegy.
2016. dec. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
SaferVPN. Igazából tudom mire jó PC-re. Pl külföldön lehet tolteni ha az adott országban tilos. De telefonra? iPhone-ra pl? Ha aktív akkor tudok magyar videókat nézni amit pl a GEMA nem enged? És?
2016. dec. 20. 18:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyanarra jó, mint PC-n: a hálózatnak úgy mutatod magad, mintha máshol lennél, mint ahol vagy. Meg az adatforgalmadat is maszkolja.


Pl. Nagy-Britanniában kiváló hasznát tudod venni, ott ugyanis mostanában vezetnek be egy törvényt, ami szerint a kormány bárki mobiladatforgalmát elkérheti a szolgáltatóktól csak úgy.

2016. dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam. Köszi az infot.
2016. dec. 21. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!