Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 ios 9 visszállítás...

Bzsoltika kérdése:

IPhone 6 ios 9 visszállítás valahogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Adott egy iPhone 6 amelyen jelenleg ios 10 fut de szeretném visszarakni rá az ios 9.3.5-öt de nem tudom megtenni mert az Apple azt már nem írja alá tudna valaki segíteni ebben hogy valahogyan ez lehetséges e?

#ios 9 visszaállítás
2016. dec. 20. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2016. dec. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos sehogy...

Viszont én sem értem, hogy ennyi év alatt, miért nem tudták megoldani, még jailbreakkel sem lehet.


(Ha neten van fent videó, az kamu)

2016. dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor sajnos eggyütt kell élnem ezzel a hülye ios 10 el ami nem is jön be sokkal szebb volt az iso 9-ben minden ez az új zene alkalmazás sem jön be ezért le is mondtam még az apple music tagságomat felháborító számomra hogy az apple miért csinálja ezt legalább az utolsó ios 9 verziót aláirnák ilyenkor
2016. dec. 20. 18:18
 4/8 anonim ***** válasza:

én ios 8-ra mennék vissza, amúgy szerintem frissítsd fel 10.1.1 re azt ígérik, hogy lesz rá jailbreak

https://www.youtube.com/watch?v=7WJRkgHYVlw

Azt hátha lehet majd tweakekkel variálni

2016. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a jailbreak/tweak sem mindig megoldás. Nekem például sokkal jobban merült tőle a mobilom, szóval hagytam az egészet a francba.


Sajnos nem tudsz vele mit tenni, Kedves kérdező, :/

2016. dec. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Enyémen már iOS 10.2 van és nincs vele bajom.
2016. dec. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit sírnak itt az emberek, hisz az ios 10 is atombiztos, tutilagmentes, fagyásmentes. Kappa
2016. dec. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5# attól függ melyik tweakról van szó pl "knock to awake" mint lg g3-on volt egyértelműen meríti, de pl egy ikon téma nem


7# Egyszerűen ronda, szar a notification/zenelejátszó/CC kinézete ennyi a baj az ios 10-zel

2016. dec. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!