Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vett már valaki emag-ról...

Westside13 kérdése:

Vett már valaki emag-ról Iphone töltő adaptert?

Figyelt kérdés
Ellopták suliban a töltőm ma, de nem akarom 6+6 ezerért megvenni a gyári töltőt. Kábelt vett már mas oldalról ismerősöm és jól működik, de a töltőfejet nem tudom. Emagon találtam 1500-ért ami eléggé olcsónak tűnik, szerintetek lesz baja hosszútávon az akksimnak tőle? Esetleg valakinek tapasztalata is vele?

2016. dec. 20. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Ejnye, nincs pénz fenntartani a drága telefont? De kár. :(
2016. dec. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most komolyan 5 ezren spórolsz, amikor van egy 150-250 ezres készüléked?

Egyébként itt egy érdekes teszt, amiben különböző töltőket teszteltek. Hát, az eredeti töltő kicsit jobban szerepelt, mint a másolat. Persze változó, az ilyen másolatok minősége.

[link]

2016. dec. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Nem bír ki egy napot az iPhone?
2016. dec. 21. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jézusom mekkora paraszt vagy egyes meg hármas... 2 évvel a kiadása után kaptam egy 5s-t, hűséggel, meg előfizetéssel, meg a családban másoknak ugyanezzel. De persze meglátjuk, hogy iphone es már ge**zni kell. Ha ennyire uncsi az élet, akkor menjetek a társkereső részére az oldalnak.


Kettes, köszönöm :)

2016. dec. 21. 06:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerősöm vett black fridaykor, sajnos nem mindig érzékel.
2016. dec. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És esetleg, az akku állapotáról nincs infód?

Mert, ha lassabban tölti vagy ilyesmi, azt még kibírom, cserébe, ha nem teszi tönkre.

2016. dec. 22. 10:26
 7/8 stewie200 válasza:
En vettem onnan tavaly decemberben, azota is mukodik. Amugy ajanlom a mobilehome oldalt, ott kb nagyker aron tudsz venni, es tobb helyen van szemelyes atvetel is Bp-n. Gyakran rendelek onnan
2016. dec. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Végül megvettem istyle-ban... mondjuk azota verzik a szovem miatta..


De koszonom az ertelmes es epito valaszokat :)

2016. dec. 24. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!