Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M2 D2303 okos...

Davyd9206 kérdése:

Sony Xperia M2 D2303 okos telefonom van az lenne gondom, hogy belső memoria teljesen meg van telve pedig van nekem benne külön egy Kingston 16GB memoria kártya írja is hogy meg telt belső memoria át is teszi az adatokat?

Figyelt kérdés
Google Playről szeretném le szedni az legújabb, játékokat és nem engedi
2016. dec. 21. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nincs hely.
2016. dec. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TR75 ***** válasza:

Az a helyzet, hogy a 8 GB belső memória nem olyan sok, abból durván a felével gazdálkodsz te, a többit az android használja.

Amit tudsz, át kell tenni a memóriakártyára (képek, videók, hangok), plusz minden olyan alkalmazást, amit át lehet helyezni. Akkor lehet némi helyet felszabadítani.

Másrészt nem árt időnként kitakarítani a memóriát (cache, visszamaradt fájlok, nem használt alkalmazások, miegyéb, azokkal is lehet spórolni).

2016. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit lehet rakj át a külsőre, amire nincs szükséged, töröld le. Ezután ellenőrizd a belső memóriát, illetve az új progi installálása után egyből tedd át a külsőre. Telepítésnél ugyanis automatikusan a belsőre megy, s ha ott nincs hely, nem tudsz újat telepíteni.
2016. dec. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindig úgy csinálom csináltam ami telepítettem egyből raktam át külsőre amit engedet
2016. dec. 21. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is M2 van, én azt csinálom hogy Beállítások, memória, adatok áthelyezése Sd kártyára. Kb semmi nincs a telefonon, mégis 466 MB szabad hely van. Nekem néha azt csinálja hogyha nagyon sokáig nem nézem meg hogy mennyi a hely akkor olyan 1GB körül lesz. Ha ez neked nem válik be akkor Beállítások, Alkalmazások, Messenger, adatok törlése. Ez csak annyit csinál hogy kilép a messengerből és a leggyakrabban használt emojijaidat eltűnteti (már mint ami messengerben legtöbbet használt). Én ezt néha csinálom és sok helyet visszanyerek, van hogy 300 megát. Amúgy Android 5.1 van rajta.
2016. dec. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!