Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet az hogy míg Ameriká...

Hogy lehet az hogy míg Amerikában az iPhone 3GS csak ~40ezer forint, itthon kb 10x annyi? Az még oké ha pár 10essel lenne drágább, na de ez?

Figyelt kérdés
Btw nem azért tettem fel a kérdést, mert sokallom az árát, vagy ilyesmi, csak puszta kíváncsiságból, mert tényleg nem tudom elképzelni, miért van ekkora árkülönbség, szóval ha valaki tudja hogy mi ennek az oka, megköszönném a válaszát :)
2010. máj. 3. 06:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, 40 rugó a kezdőrészlet amit majd kifizetsz a szolgáltatónak. Amerikában ha jól tudom nem is lehet megvenni függetlenül az Iphone-t.
2010. máj. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, kint is ehhez az árhoz aláírsz még 2 évet, egy nem túl olcsó előfizetéssel. Másrészt Amit az Apple az USA-ban 100 dolcsiért árul, azt a világ többi részén 100 Euroért adja, ami jelenleg ~30% drágulást jelent alapból.
2010. máj. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valójában egy ilyen tudású telefonnak olyan 60 ezer körül lenne a reális ára itthon, a többlet azért van mert divatcikk.


Már többen is leírták, a valóságban ott nem 40 ezer de azért jóval olcsóbb mint nálunk. De így van ez mindenféle elektronikai és számítástechnikai cikkel, sajnos.

2010. máj. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
azért sokkal olcsóbb,mert mivel nincs Mo-n Apple leányvállalat,nagyon drágán hozzák be,és nekünk még azt is rá kell fizetni..
2010. máj. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm :>

mondjuk igaz, a t-mobilenál 2 éves hűségnyilatkozattal itt is meg lehet venni 40ért.

De azt nem tudtam hogy amerikában csak hűségnyilatkozattal lehet.

2010. máj. 3. 08:26
 6/6 anonim ***** válasza:

.



Itt van néhány ár a táblázatban: [link]



.

2010. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!