Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 lite telefonomra...

Kismaciazerdobe kérdése:

Huawei P9 lite telefonomra szeretnék tokot rendelni az ebay-ről. Fajtákba azt írja ki, hogy Huawei ascend P9 lite, ez most a rendes Huawei P9 vagy egy teljesen másik telefon?

Figyelt kérdés

2016. dec. 21. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
ha Huawei ascend P9 lite van írva, az akkor a P9 lite, csak valamiért ottmaradt az "ascend"
2016. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ascend p9 egy tavalyi teló.

De ennek utána nézése bonyolult feladat lett volna? Google-al nekem sikerült 2 másodperc körül.

2016. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2

nem hiszem, az Ascend P7 volt asszem az utolsó amit Ascend név alatt adtak ki, utána már csak simán Huawei P8, P9, stb, de javítson valaki ha tévedek

2016. dec. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3.Ez így van.
2016. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az ebayröl mostanába nem rendelnék mert nem tudni mikor kapnád meg posta eben mostanában nem jeleskedik már mint csomagkézbesitésben.sajnos.
2016. dec. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt mindenkinek! Az ebay-el kapcsolatban pedig én jól jàrtam, elég hamar kihoztàk a tokokat amiket rendeltem! 😀
2017. jan. 24. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!