Mit érdemes venni?

Figyelt kérdés
szeretnék egy új telefont venni kb 100.000 ft-ig,most egy sony telefonom van és állandóan lefagy újra kell indítani,valaki tudna ajánlani valami jó telefont ami megbízható?bármi szóba jöhet

2016. dec. 21. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Xiaomi! Redmi note 3 például! Vagy ha nem baj, hogy nagy, akkor a Xiaomi Mi Max. De legalább 2GB RAM legyen benne és min. 16GB belső tárhely! Nekem az utóbbi van. Kinabol rendeltem, kb 72e volt dhl-lel és még vámot sem kellett pluszban fizetni! 3GB RAM és 32GB memória van benne. És csak 6 magos, 4200-as akksival. Szerintem nagyon jó!
2016. dec. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Szerintem nagyon jó!"


Szerinted. A valóság az, hogy vettél drágán egy snapdragon 650-es processszorral szerelt készüléket garancia és b20 nélkül. Ez bizony mindenképpen gratulációt érdemel. Ahogy az is, hogy szépen elcsaltad az adókat.

2016. dec. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok külföldről rendelni telefont főleg úgy hogyha előre ki kell fizetni mert lehet soha nem érkezik meg
2016. dec. 22. 09:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Vernee Apollo Lite
2016. dec. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!