Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-ra van-e olyan alkalmaz...

Iphone-ra van-e olyan alkalmazás amivel el tudok rejteni fényképeket?

Figyelt kérdés

Néha küldözgetek képeket a farkamról barátnőmnek és az új telefonnál még nem jöttem rá hogyan lehet ezeket olyan helyen tárolni ahol nem lesz az hogy véletlenül feldobja a képet..

A filmtekercsben minden kép megjelenik és a képeknél kb az első lehetőségnek dobja be.. Nem jó ez így :D


Valaki tud valami elrejtő programot? vagy valami programot amivel a teljes album nézetet át tudom szerkeszteni.. mert az alap beállítás (filmtekercs, fotóstream, kedvencek, szelfik, videók, nemrég törölt mappa opciókkal mint kötelezően első mappák) egy botrány...



2016. dec. 22. 01:34
 1/5 anonim válasza:
Drobox vagy mi az isten xd
2016. dec. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Photo Vaultot használok, bár nekem nem a farkam van benne:'D
2016. dec. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így keress rá: secret photos calculator.


Kívűlről egy sima számológépnek tűnik a program, minden funkciója működij, azonban ha beütsz egy előre beállított számsort (pl.: 5754%56), akkor kidob egy mappát ahol fotókat tárolhatsz. Szerintem zseniális :D

2016. dec. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ezen a secret photo calculatoron kiégtem :D

nem ismertem eddig, de letöltöm azonnal, tényleg hatalmas ötlet :D

2016. dec. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Photo Vaultot leszedtem, elkezdtem használni... de egy kicsit nehézkes :D mert pl ha csinálok egy képet, azt elmenti a fényképeim közé, onnan nem tudom átküldöni a Vault-ba, hanem a vaultot kell megnyitnom, majd onnan beimportálni a képeket, amiket ezután törölni kell a fényképek közül... :D kicsit macerás :D de működik :D és az ujjlenyomatos belépés egyszerűvé teszi :D

vagy azt mondjátok hogy a számológép jobb? :D érdekesen hangzik meg kéne nézni :D

2016. dec. 22. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!