Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 S videó felvételnél...

Iphone 4 S videó felvételnél nem vesz fel hangot és ha hívás közben ki van hangosítva, a másik fél nem hallja amit mondok. Tud alaki erre valami megoldást?

Figyelt kérdés

#iPhone 4S #felvételi hang hiba
2016. dec. 22. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikrofon csere.
2016. dec. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja? Erre nem is gondoltam! :D Viszont minden más,pl telefonálni lehet,meg üzenetet diktálni is. Akkor milyen mikrofont kell kicserélni?
2016. dec. 22. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem egy mikrofon van benne...
2016. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azt tudom,hogy több mikrofon van benne,csak nem tudom,melyik az a mikrofon,ami az én esetemben rossz lehet! Meg azt sem tudom,hogy a telefonon belül azt hol találom.
2016. dec. 25. 00:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Az alma fórumokon egyesek akkor panaszkodtak mikor egy bizonyos iOS-re frissítettek.
2016. dec. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infót,de én nem frissítettem,így ez a lehetőség kizárva! Bár jó tudni,hogy ilyen előfordulhat.

Köszönöm még egyszer! :)

2016. dec. 26. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!