Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone red. Minden hónapban...

Vodafone red. Minden hónapban megyek EU-n kívül. Nem használom a napijegyet, telefont sem. Ebben a hónapban viszont aktiváltak 5 napot is, nem értem miért. Horribilis lett a telefonszámla. Ötlet?

Figyelt kérdés
2016. dec. 22. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel a szolgáltatód és kérdezd meg! Jó mi? Eszedbe nem jutott volna!
2016. dec. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Okos vagy! Felhívtam. Azt mondta aktiválva van. Én mondtam, hogy mi nem kértük. Ő mondta, hogy amikor beléptem az országba kaptam sms-t. Igen. De a múlt hónapookban is kaptam. Hisz adnak egy lehetőséget. De azut mondta ez az sms aktiválja.De arra már nem tudott mit mondani, hogy amikor szerződést kötöttünk, azt mondták, hogy nekem kell aktiválnom, nem ők fogjak!
2016. dec. 22. 13:50
 3/7 anonim ***** válasza:

"Okos vagy! Felhívtam. Azt mondta aktiválva van."


Ha kérted hogy ne aktiválják és mégis, akkor nem te hibáztál. Kérd a jóváírást.

2016. dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na igen, de hogy bizonyítsam? Azt mondták, hogy beléptem az országba kaptam az sms-t. És mivel nem hívtam fel őket ezért aktiválva van.

Ez azért is fura, mert októberben ugyanez az sms jött és akkor nem aktiválta senki. Nekem anno az ügyintéző azt mondta, hogy visszaküldött sms-el tudom aktiválni. Én már ezt nem értem.Nekik ez jó, sok napot voltam kint :(

2016. dec. 22. 14:30
 5/7 A kérdező kommentje:

Egy percet nem haszbáltam azokban a napokban a red-et. Se hívásfogadásra, se hívásra se netre. Épp erre van a céges. Unióra pedig a red.

De így meg napi 3000 körülire számláztak, a nulla használatra. Enyhén bosszantó. Maga a nem teljes felvilágosítás, a hol így hol úgy számlázás. Teljesen elvesztem benne. De ez nagyon megdöbbentett.

2016. dec. 22. 14:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy akkor aktiválódik valami, hogy ha nem tiltakozol ellene. Ezt nem lehet ráutaló magatartásként értelmezni. Attól hogy külföldön vagyon és küldenek egy sms-t, az még nem a beleegyezésem vagy hozzájárulásom, megrendelésem.

Ha a szolgáltatónál ezt nem tudod elintézni, kérj részletes elszámolást és fordulj vele a Fogyasztóvédelemhez.

2016. dec. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam, hogy bár az oprciót bekapcsolták, ha mégis kell onnan telefonálnom erről a telefonról többet vagy a gps-el lesz valami és szükség van a netre, akkor megéri az a napi 3000 valamennyi napidíj. Így az opció élt hónapok óta, de soha nem aktiváltam. Nem küldtem nekik sms-t, nem hívtam őket.

Ez nagyon jó.

2016. dec. 22. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!