Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meghülyült az IPhone-om?

Meghülyült az IPhone-om?

Figyelt kérdés
Iphone 5s-em van és tegnap még semmi baja nem volt ma viszont minden alkalmazásba belép amibe nem akarok, ha megnyitok egy messenger beszélgetést tök mást ad ki, a billentyűzetet is össze vissza nyomja hiába írok lassan, a beállításoknál most frissítettem iOS 10.2-re, megcsináltam az "összes beállítás törlése"-ét is de már tényleg nem tudom mit csináljak.. a facebooknál vagy beállításoknál "pörgetem" lefele akkor is össze vissza fel le megy meg mindenfélébe belép.. Valami tipp hogy hogyan javítsak rajta? Válaszotokat előlre is köszönöm!

2016. dec. 22. 19:11
 1/6 anonim válasza:
hard reset- home gomb + feloldógomb sokáig nyomva.
2016. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi most már a telefonnal minden oké nem tudom miért csinálta ezt de már semmi baja viszont lenne egy másik probléma..

A barátnőm "poénból" átállította a telefonomat koreaira és minden koreai lett, Facebook, Retrica, Snapchat, meg úgy kb minden és mindennel próbálkoztam ugye az összes beállítás törlésével is meg az facebookot letöröltem és újra letelepítettem de semmi változás a billentyűzetet vissza állítottam magyarra nyelv és régiónál az iPhone nyelve is magyar, szótárnál az Apple-szótár van beállítva és voltam telefonos üzletbe és ott a gyári visszaállítást ajánlották.. nem tudsz/tudtok mondani valamit hogy hogyan állítodjon vissza magyarra?

2016. dec. 22. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyelv és régió-nál, az előnyben részesített nyelvek sorrendjénél (felülről a második) is magyar van legfelül?

Esetleg nyomj egy resetet, Home+Ki/Bekapcs.

2016. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen a magyar van legfelül és utána koreai aztán angol
2016. dec. 22. 20:38
 5/6 A kérdező kommentje:
megpróbáltam a resetet és semmi, ugyanúgy koreai
2016. dec. 22. 20:40
 6/6 anonim válasza:

Ha valakinek esetleg kellene a jövőben akkor ideírom a választ :)

Előnyben részesített nyelvek törlése:

Beállítások -> Általános -> Nyelv és régió -> Jobb felső sarokban “Szerkesztés” -> és nyomj rá a kis piros mínuszra amellett a nyelv mellett amit törölni szeretnél.

2020. máj. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!