Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vegyek telefont és...

Most vegyek telefont és laptopot vagy Januárban?

Figyelt kérdés

Honnan vegyek ahol jó árban vannak?

Laptopon csak netezek (általában tanulok, kutatok,nagy ritkán játszom),illetve filmezek, de ezt is inkább online. A telefonon zenét hallgatok, netezek (a munkákhoz fontos a 3-4G,viber,skype ) és fontos lenne, hogy jó legyen a kamerája és nagy a képernyője.

Tudtok segíteni, hogy honnan vegyek, illetve esetleg ötlet, hogy milyet?

És, hogy most érdemes megvenni vagy majd Januárban, mikor olcsóbb?

Előre is köszönöm a segítséget :)



2016. dec. 22. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Január már nincs messze, nem hiszem, hogy addig a mostaniakhoz képest olyan hű de egetrengető tudású típusok jönnének ki, viszont minden évben karácsony után szoktak hatalmas leárazások lenni, tehát szerintem a 2 ünnep között érdemes vásárolni saját célra!

Konkrét típusokat pedig így nem tudok ajánlani, attól függ, hogy melyikre mennyit költenél!

2016. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az ár miatt kérdeztem.

A laptopból jó a használt is 40-60000 és a telefon is 40 körül.

2016. dec. 22. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

Húúú...hát telefon 40 körül...

Ha esetleg megtetszik a Samsung Galaxy A5 2016, akkor azt ajánlom. Amikor kijött, leesett az állam (130 ezer), most a MediaMarkt HONLAPJÁN 85000 forint. Az áruházban 90. Azt hiszem. Ha mégis maradnál a 40 ezernél, akkor Huawei Y5 II. 5"-os kijelző, 8 megapixeles kamera (ami azért már elfogadható).

A Galaxy A5- nek 5.2"-os a kijelzője, és 13 megapixeles kamerával rendelkezik. Ujjlenyomat-olvasó plusz pont.

2016. dec. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, de komolyan mondom, nem értem, miért ajánlják a Samsung A kategóriáját (én abból csak az S-t tudnám nyugodt szívvel ajánlani), miközben a kínai (és nem vacak) márkák sokkal jobbat tudnak produkálni ebben az árszegmensben.
2016. dec. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A másik - érdemes január/február hónapot kivárni, mert akkor van a nagy, karácsony utáni készletkisöprés. Ez nálunk (Magyarországon), valamiért sokkal jobb, mint a fekete péntek.
2016. dec. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!