Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 40 ezer forintig milyen...

40 ezer forintig milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen az érdekel ami ár érték arányban a legjobban megéri ezen a szinten. :) Nincs szükségem egy erőműre, de szeretnék egy olyan telefont ami nem megy tönkre másfél év múlva. Konkrétan milyen telefont ajánlanátok? Jöhet újabb vagy régebbi, arra vagyok kíváncsi szerintetek mi éri meg legjobban ennyi pénzért (akár használt is szóba jöhet).

2016. dec. 23. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Xiaomi Redmi 3s prime

Újonnan 55, használtan már megkapod 40 körül. Abszolút győztes ebben az árkategóriában.

Illetve ha még új de csak 40, akkor a Vernee Thor okostelefon.

De ha lehet használt akkor egyértelműen, hogy a Xiaomi.

Szolgáltatós használtat nem kapsz ennyiért, ami felérne egy Xiaomival.


(Én a helyedben amúgy megpótolnám még 15-el, és vennék egy új Primeot.)

2016. dec. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első nagyon jól leírta :D
2016. dec. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ja ja.
2016. dec. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azert ovatosan az olcso kinai telefonokkal: [link]
2016. dec. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es, óvatosan a drága telókkal, a Google is gyűjti az infót ;D
2016. dec. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vernne thort használok, abszolút nem rossz. Az ujjlenyomatolvasó nem a legpontosabb, de ki lehet küszöbölni: én a bal mutatóujjamat háromszor, a jobbat kétszer vittem be. Feloldásnál 2-szer ,,gyorskoppolom" rajta az ujjbegyemmel. Így 10-ből 8-9-szer elsőre oldja. Eustocktól 1 flip tokkal együtt 38.800-at fizettem érte + a futárnak 1000 Ft borravaló. Ami nem tetszik benne, az az, hogy a gomboknak nincs háttérvilágítása. Egyébként az egyes tényleg remekül leírta, ha teheted, akkor a Xiaomi.
2016. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!