Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefonból házitelefont...

Mobiltelefonból házitelefont /vezeték nélküli/ hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Létezik-e olyan megoldás, amiből az okostelefont lehetne használni, csak otthoni telefonnak? Nem olyanra gondolok, mint a UPC megoldása (UPC phone applikáció), hanem arra, hogy van-e olyan okostelefon dokkoló, ami az otthoni telefonhálózatra csatlakozik rá.


2016. dec. 23. 12:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
sehogy
2016. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 |Orfeusz| ***** válasza:
100%

Sima analóg telefonnal csak a UPC Phone-hoz hasonló megoldás van.

IP telefonnal szerintem vannak jobb módszerek is, de a kérdés alapján neked nem olyan van.


Létezik még olyan, hogy egy eszközt kötsz rá a telefonvonalra, ami bluetooth-on közvetíti a jelet a mobilra, de ezek a ketyerék egy olcsóbb mobil árába kerülnek.


A legolcsóbb és legegyszerűbb megoldás még mindig a vezetékes telefon beszerzése.

2016. dec. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Pedig jó lenne, ha okostelefont lehetne erre a célra használni - egy dokkoló segítségével. Nem egy régebbi okostelefon, bőven alkalmas lenne erre a célra, mert nem kell túl sok feladatot ellátnia. Az akksi kérdés sem nagy probléma, ha a dokkolón lehet hagyni a készüléket, ami ugyancsak a közelben van.
2016. dec. 23. 12:57
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Nem igazan értem, fogod a telefont, simkartya bele, aztán onnantól azt a számot adod meg mint otthoni szam. Nekem vezetek nélküli töltésre alkalmas telefonom van, jo toltovel, azon rajt a telefon es kész, nem.ertem mit kell tulcifrazni.
2016. dec. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem a dokkolásról, akkutöltésről szól a lényeg. Magáról a hálózatról, a központi egység és a készülék közötti kommunikáció módjáról(és lehetőségeiről) Ha egy vonalas/hordozható telefon a mobilfrekvencián működne akkor mobiltelefon lenne. Az meg már van ugyebár...

2016. dec. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#4:

ha van vezetékes telefonszolgáltatás, akkor lehessen már azzal is használni az okostelefont. Kár, hogy most is az van, ami 10 - 20 éve: külön telefont gyártanak, pedig a különbségek egy dokkolóval áthidalhatóak lennének. Nem lenne egy túl nagy dolog.

Ez hasonló mint az okosTV és a TV okosítók - nem kell feltétlenül új TV-t venni, elég csak egy kis készülék és máris megy.

2016. dec. 23. 13:27
 7/17 A kérdező kommentje:
# 5: wi-fin tolná. A n és afölöttiek tudják hozni a kellő szintet, a beszédhang sem lenne annyira rossz.
2016. dec. 23. 13:29
 8/17 anonim ***** válasza:
49%

"lehessen már azzal is használni az okostelefont"


Minek? Ötezer forint alatt kapsz vezeték nélküli készüléket...

2016. dec. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

Wifire van droidos alkalmazás, tölts le egyet és menni fog.

[link]

2016. dec. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

WasSmith:

Létezik ilyen készülék, csak külön van gyártva, csak drága és harmatgyenge a hardver.

(a "minek" válaszoktól meg kíméljük meg a másikat).

# 9: köszi, de nem ptt-re gondoltam - [link]

Amiről írok, hogy okostelefont lehet otthoni telefonként használni, az létezik, de ezt külön gyártsák és nagyon drága, illetve harmatgyenge a hardver.

2016. dec. 23. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!