Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy huawei p8 lite-ém. És...

MF94 kérdése:

Van egy huawei p8 lite-ém. És a Google play göretésnél akad, meg a gyári billentyűzet beállításnál meg kegyetlenül akad, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Konkrétan:Beállítások>Speciális beállítások>Nyelv és bevitel>Huawei Swype>Beállítások.

Jeleneg andorid 6.0 EMUI 4.0 verzióm van. Pontosa:L21C432B564

Van valakinek valami tippje hogy hogyan lehet ezt a két problémát megoldani ? :/ :(



2016. dec. 24. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha legyárizod akkor is úgy csinál.
2016. dec. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is Huawei P8 litem van Android 6.0-val,de nekem is akad a gyári billentyuzetnel,de a Google player áruház gorgetesenel nincs baj! Egyik ismerősömnek is ilyen van,neki is így megy a billentyuzetnel.Szerintem normális!
2016. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :D így már kicsit megnyugodtam, azt hittem már hibás valami vagy nem tudom.
2016. dec. 27. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!