Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo VIBE C nem tud belépni...

Balázs03 kérdése:

Lenovo VIBE C nem tud belépni a gmail fiokba?

Figyelt kérdés

Az anyumnak vettem egy Lenovo Vibe C - típusú telefont amit csak telefonálásra használna. Bekapcsolásnál azonnal kérte a wifi jelszót. Amit megadtam neki. Tovább lepésnél bejelentkezett volna a gmail fiokba. Beírom az email címet de a jelszót valami miatt nem fogadja el. És nem látok olyan feliratot sem, hogy kihagyás. Ezek szerint csak abban az esetben tudom használni ha valamilyen úton módon sikerülne vele elfogadtatni a gmail jeszót. De sajnos még ki sem tudom kapcsolni a wifit mert ahogy bekapcsolom alapba látja. És addig nem jutok hozzá a beállításokhoz míg be nem állítom a telefont.


Ilyenkor mit csináljak.



#Lenovo Vibe C #Gmail fiok hiba #Nem fogadja el a gmail jelszót
2016. dec. 24. 20:13
 1/3 Lájsz ***** válasza:

Ezt frp lock-nak hívják. Minden 5.0-asnál nagyobb rendszerű készülék szoftverében benne van. Illetve ha már használt volt előtte a készülék,az azt megelőzőekben használt fiók adatait kéri amivel használva volt,nem a tiédet. Ha nem tudod a belépéshez szükséges adatokat,akkor csak kerülő úton,esetleg szoftverezéssel oldható fel a zárolás.

Így tudod feloldani a készüléked zárját: https://www.youtube.com/watch?v=c4hw5_4k_vo

2016. dec. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. A telefon vadonat új volt. Vissza vittem és kipróbáltak és nem tudták megcsinálni. Szóval visszakértem a pénzt.


Szó nélkül visszaadták.

2016. dec. 28. 15:43
 3/3 Lájsz ***** válasza:

Új készülék esetén ez a legjobb dolog amit tehettél.

Érdekes módon több hasonló esettel is szembe kerültem az elmúlt időkben,ahol is ugyanúgy mint nálad,itt is hivatalosan vadiúj készülékek kértek accountot illetve jelszót. Mi is ebből a tanulság? Nem minden új ami boltban,dobozban található. Mindenesetre ha új készüléket vásárolsz,azt ott rögtön üzemeld is be,az a biztos! :)

2016. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!