Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azt meg lehet csinálni telefon...

Nevem Panni kérdése:

Azt meg lehet csinálni telefonon, hogy amikor valaki engem hív zenét hall?

Figyelt kérdés
Tehát úgy értem, hogy amikor engem hínak, egy olyan dalt hall az aki hív, amit én éppen beállítottam neki, hogy azt hallja amikor hív. Ezt egy kicsit bonyolult így elmagyarázni. A Lovesick nevű Thai sorozatban láttam ezt, ez és nem tudom, hogy ilyet lehet-e tényleg csinálni, vagy csak egy trükk benne, ugyanis fontos szerepet játszik ez a sorozatban, hogy milyen zenét hallanak amikor hívják egymást. Normális válaszokat kérnék, köszönöm előre is! Boldog Karácsonyt!

2016. dec. 25. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
valamelyik szolgáltatonál (vodafone?) volt - vagy van még? ilyen lehetöség, havidij ellenébe lehetett megrendelni tetszöleges zenét
2016. dec. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az ügyfélszolgálaton érdeklödj
2016. dec. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 25. 16:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Na ettől idegesitőbb dolog nincs mikor felhivok valakit és a telefon tilinkózik nekem.
2016. dec. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm, hogy kifejtetted véleményed :D.
2016. dec. 28. 02:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!