Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért változik át mindig a...

Miért változik át mindig a háttérkép a telefonon?

Figyelt kérdés

Bevan állítva egy kép, de folyton átváltoztatja egy másikra. Mindig ugyanarra. De ki van kapcsolva az, hogy magától változtassa, tehát fix-re van állítva, mégis átállítódik. De miért? Van hogy pár perc után, van hogy fél nap után, de mindig kicseréli.

Huawei p8 lite telefonom van, android 6,0 van rajta


2016. dec. 25. 22:42
 1/7 anonim válasza:

Nem ismerem a Huawei telefonokat különösebben de nem lehet, hogy be van állítva valami diavetítés a háttérnek? És akkor a mappában lévő képeket állítgatja? Lehet, hogy ez egy alap beállítás, próbáld meg, hogy a képet külön mappàba helyezed át és onnan a beállításokban változtatod meg a hátteret.

De én először körülnéznék a beállításokban, talán eddig valami elkerülte a figyelmed.

És ha semmi se válik be, akkor csinálj egy gyári beállítások visszaállítását és próbáld meg újra beállítani a hátteret, először csak úgy, hogy csak az az egy képed van a telefonon, úgy nyilván nem fogja átállítani. Aztán ha teszel még rá képet lehet, hogy már nem fogja alapba megváltoztatni.

2016. dec. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam úgy, hogy átraktam másik mappába, de úgyis ezt csinálja. Olyan képre állítja be, ami automatikusan rajta volt a telefonon és a mappában még 3 kép van, mégis csak arra az egyre állítja folyamatosan :/ Igaázóból most lett visszaállítva nemrég, mert szervízbe volt, kicseréltek benne vmit, utána csak az elötte lévő biztonsági mentést raktam vissza és ennyi.
2016. dec. 25. 23:06
 3/7 anonim válasza:
Nekem és a páromnak is szintén ez a gondja szintén p8 lital. Ha rájöttél miért csinálja vagy megoldódott ird meg mi volt.
2017. nov. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Ha esetleg még nem sikerült megoldanotok a problémát akkor segítek.

Nekem is rettentő idegesítő volt,hogy folyamatosan változik a háttér.(Huawei P8 Lite)

Így állíthatjátok be,hogy ne történjen automatikus háttérképváltozás:


Beállítások/Megjelenítés/Háttérképek/Véletlenszerű váltás

2018. márc. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
sziasztok, nekem huawei Y7 telom van és be allitottam egy hátteret aztán jonideig az volt, nemrég lecseréltem és fogja és vissza állitja magának az előző képet. egyik sem alap, ugy szedtem le ami nekem kell háttér de ilyet még soha nem láttam. Eltelik egy idő és nézem már megint nem az a háttér hanem az előző. Semmi automatikus izé nincs beállitva, az előző hátterem is sokaig ugyan az volt de ha lecserélem visszamegy. Ez valami virus vagy mi?
2018. jún. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Boci Cica Anna Panni válasza:

Nekem is pontosan ez a problémám és most behoztam a beállításokban (Beállítások - Megjelenítés - Háttérkép... amit előttem már írt is valaki) és az egyik beállítás ez volt:Rázza meg a módosításhoz (A kezdőképernyő háttérképének módosításához rázza meg a telefont) Hát... Igen ez volt az én problémám xD.. Engem se az eszemért szeretnek...


Nem lehet, hogy nektek is ez volt a probléma? (Ez az előző válaszolók/kérdezőnek szólt vagy esetleg akik most ezt a ,,bajt" próbálják megoldani)

2018. szept. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám, de nincs semmi beállítva. Sem a rázás, sem a képváltoztatás más módja, mégis csinálja. Nekem is p8 lite.
2021. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!