Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S. Nem bírom ezt! Miért...

S. O. S. Nem bírom ezt! Miért nincsen hely a telefonomon, és mit csináljak?

Figyelt kérdés

Január elsején lesz 5 hónapos a Samsung galaxy j5-ös készülékem. Sokáig szűkösen volt rajta hely, amit megértettem, mert a telefon memóriájában volt minden alkalmazás, kép, minden. De azóta, olyan 2 hónapja vettem sd kártyát, amin jelenleg is szinte minden rajta van. Szinte nincsen abszolút kép a telefonomon, zene is csak olyan 6-7 van, direkt nem teszek rá többet. Alkalmazás sincs sok, csak az a pár fontos. Játék egy sincs rajta, nem is volt soha. Minden olyan alkalmazást leállítottam, letiltottam, ami alapból rajta volt és nem kellett, ezt pár hete tettem. Rendszeresen "tisztítom", törlöm a felesleges adatokat. És még így sincsen hely rajta! Hát meghülyülök, elegem van! Állandóan jelzi, hogy betelt az eszköz tárhelye. Nem tudok semmit letölteni, van, hogy a galériámba sem enged be. Könyörgöm, segítsetek, mit tegyek!? :(

Ha visszaállítom gyári verzióra az egészet, (de utána telepítek mindent ami kell, és volt) akkor az megoldás lenne, jobb lenne?



2016. dec. 26. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán.
2016. dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen a samu sajnos.
2016. dec. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az mindenképp, viszont gondolom ismered ezeket a clean master programokat. Az appok és a képek is hagynak maguk után valamennyi szemetet. Nem tudom ezeket szoktad e törölni.
2016. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mondjuk a Clean master inkább többet árt mint használ, szóval inkább más alkalmazást használj takarításra
2016. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazad van. Van a HTC-nek egy Boost+ nevű appja. Háttérben dolgozik. Nem kell vele csinálni semmit.
2016. dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!