Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » OnePlus vagy Samsung? Miért?...

OnePlus vagy Samsung? Miért? Miért ne?

Figyelt kérdés

2016. dec. 26. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
OnePlus mi; Samsung mi? :D
2016. dec. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Telefon. A OnePlus tudtommal csak telefonokat gyárt.
2016. dec. 26. 18:34
 3/11 meszike91 ***** válasza:
100%
Csak konkrét típusokat lehet összehasonlítani. Annyi biztos, hogy a OnePlus 3T elveri az árkategóriájában lévő összes Samsungot.
2016. dec. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ezt csak a megszállottság dönti el..

Mindkettő jó márka, az oneplushoz sok frissítés lesz és sokáig, a Samsunghoz meg ugy ahogy..

Én az oneplust venném, de amennyiben nem értesz hozzá, csak nyomogatni kell, akkor Samsung lesz a te barátod..

2016. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 meszike91 ***** válasza:
4. A oneplus-hoz sem kell külön érteni.
2016. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%

5.

értem de nincs értelme akkor megvenni.

Hogy mondjam.. a Samsung jobban birja a leeséseket, párát esőt vizet, van itthoni garija, az oneplus ebből a szempontól gyengébb..

Több ismerősöm vett kinai telefont, mivel nemcsak a netről tudok rendelni, hiszen évente 2-3x kell kinába mennem tárgyalni, és így valamivel még olcsóbbak a telefonok (bár ott is jobb a neten rendelni és kinai cimre küldetni vagy kinai ismerős forwardolja a csomagot) na szóval sok ismerősömet rávettem kinai telefonra..

Sajnos egybehangzó a vélemény (50+ telefon után), meg a tapasztalat hogy nem birják az ütést vágást, jobb a Samsung ilyen szempontból.

Én mindenképpen oneplust vennék, nem kérdés, de tényleg bohockodni, nyomogatni jobb a samu, sőt van egy nagy előnye.. a maradványérték..

Itt az orrom előtt egy 2 éves telefon, meizu mx4, szerintem 10e ft ért nem tudnám eladni, majdnem karcmentes, imádom, tökéletes. egy használt samuért sokkal többet adnak, egyszerűen mert Samsung és a tévében látják..


Ezért igyekszek ilyen megközelítésből is telefont ajánlani, az onepluson jók a frissítések, lehet romokat cserélgetni, egyértelműen azt venném, de nem vagyok arról meggyőződve hogy ez kell mindenkinek.

2016. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én is egyértelműen a OnePlust 3T-t venném. Eddig mindig Samsungom volt és nem vagyok annyira lehidalva tőlük, de azért kiváncsi voltam a véleményetekre.

Oké, hogy a Samsungot drágábbért eltudom adni, mint egy kínai telefont, de a kínai telefont olcsóbbért is megtudom venni.

2016. dec. 26. 19:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk szerintem az Oneplus is pont az a telefon ami nem veszít jobban az értékéből mint a hasonló kategóriás androidok, sőt.


Tulajdonképpen elég nagy Hype van körülötte, a 3 és 3T magas értékeléseket is kapott, még a "használtakra" is lecsapnak az emberek.

2016. dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

OnePlus3T!

Piacon lévő magasan a legjobb ár/érték arányú telefon!

Csúcstelefon, semmiben nem szenved hiányt, minőség nem marad alúl, szoftverben pedig kimagaslóan erős. És ez a kínai duma már egy kicsit unalmas.


Jobban érték álló mint egy Iphone!

Aki nem hiszi járjon utána!

2016. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha jobban utánajárunk mindegyik mobiltelefon kínai.
2016. dec. 27. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!