Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy 3-4 éve megszűnt Pannon/Te...

Egy 3-4 éve megszűnt Pannon/Telenor mobilszámot vissza tudok szerezni?

Figyelt kérdés
Volt egy régi mobilszámom amire 4 éve kb nem töltöttem pénzt, már meg is szűnt. Esetleg arra van lehetőség, hogy a régi számot kérem, ha új Telenoros szerződést kötök (új előfizetés, új sim, lényegében új számot vennék, csak a régi számom lenne)? Vagy ilyen nem lehetséges?

2016. dec. 27. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem, vagy igen drágán megveheted
2016. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szirty ***** válasza:
Ha kiosztották a számot másnak, akkor sztem esélytelen.
2016. dec. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még nem osztották ki elvileg másnak.
2016. dec. 27. 22:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg -- nem biztos, hogy működni fog -- az itt fórumozóknál jobban biztos nem tudják -- de azért kérdezd meg a szolgáltatót is. Hátha mondanak valami értelmeset.
2016. dec. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha éppen foglalt vagy azóta újra megszűnt, de még pihentetett akkor kizárt.


Ha nem foglalt, akkor van rá esély. Azt hiszem feltöltőkártyásként csak a felkínált SIM kártyák és hozzájuk rendelt telefonszámok közül válogathatsz.


Viszont ha előfizetéses szerződést akarsz kötni, akkor a rendszer ad ki neked telefonszámot, nincs előre a kártyához kapcsolva. Ilyenkor kérheted azt a számot. Hogy van-e díja, nem tudom.

2017. márc. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!