Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ios 10.1.1-en be lehet állítan...

Ios 10.1.1-en be lehet állítani valami normális értesítési sávot?

Figyelt kérdés

előző iosokban 8,9 ben ha valaki írt valamit azt mondjuk 1/2 el is lehetett olvasni, most meg ki van takarva az egész....


A 10 szerintem több sebből vérzik, mint a controll center előbb lapoz, mintsem a fényerőt venné feljebb, de ez a legidegesítőbb dolog....

Lehet ezt változtatni?



2016. dec. 28. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


Kell irni nekik hogy mi nem tetszik. De sokat ne várj, én kb 20 problémát irtam le nekik és le se xarták.

2016. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi!


Akkor csak a jailbreak-ben reménykedhetem és abban, hogy valaki csinál egy olyan tweak-et ami visszaállítja.

2016. dec. 29. 19:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Jailbreak? Ne viccelj! Azzal max végleg elrontod.
2016. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mióta? Eddig bőven átszabhattam vele a rendszert
2016. dec. 29. 23:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is átszabtam. Csak annyi hogy aztán nem jön ios security update, meg vissza se tudtam állítani az eredeti ios-t. A végén meg egy factoryval elcsesztem a telefont, többet nem indult.
2016. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, akkor azt kell mondjam elég béna lehetsz ahhoz a telefonhoz :D

Nem azt mondom hogy jailbreakelni kell, de hogy szoftveresen tönkre vágni... ilyet még nem hallottam :)

2016. dec. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

én is arra tippelek lol, amúgy melyik iphone volt?

Mert régebbi típussal lehetett, de ma már m1 mit csinálsz itunes visszaállítja

2016. dec. 30. 22:54
 8/10 anonim ***** válasza:
3GS volt. Az utolsó létező jailbreak tönkrevágja, ezt én is csak utána tudtam meg miután elqurtam.
2016. dec. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 arra ne vegyél mérget hogy az iTunes minden esetben újrateszi.
2016. dec. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

az újaknál igen, olyan ios 7-8-tól.


Többinél, az első felénél én is tudom, hogy életveszélyes volt bár ott sem volt annyi gond, ha jól felment a jailbreak és nem töröltél rendszerfile-okat/ restore-oltál telefonon belül

2016. dec. 31. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!