Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Y5II telóm van. Belső...

Hosaxx kérdése:

Huawei Y5II telóm van. Belső tárhely 8 GB, nekem mégis csak 4-et mutat. Hogy lehet az?

Figyelt kérdés

2016. dec. 28. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Mert a rendszernek is kell lennie valamin
2016. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy nem elég érthetően írtam.Szóval ha rámegyek a tárhely adataira a beállításoknál. Legfölül kiírja,hogy 8Gb. Alatta a skála mutatja ,hogy mennyire van megtelve.Ezalatt pedig részletezi,hogy hol mennyi adat van tárolva ha ezt összeadom akkor majdnem 4Gb és lassan megtelik a tárhely a skála is mutatja,hogy lassan megtöltődött de közben küldött egy üzenetet,hogy töröljek valamit mer a tárhely lassan tele holott a legfölső adat a tárhely 8GB mutat.Az sd kártya az is fel van tüntetve külön hasonlóan mekkora méretű és mennyi adat van tárolva rajta részletezve és mennyi szabad.Tehát ha kiveszem az sd kártyát,hogy ne zavarjon meg abba amit akarok mondani.A belső tárhely 8 GB ír ki de én csak 4 Gb tudok tárolni.Vásárláskor az volt az adataira írva,hogy 8GB nem 4GB direkt így választottam.Elképzelhető e,hogy a 4Gb műszert 8Gb-nek adták el pedig bontatlan volt a csomag?A legérdekesebb az amit az elején írtam,hogy 8GB ezt írja ki az összes tárhely de csak négyet tud tárolni mert mikor a skála tehát a töltöttségi szintet jelző vastag vonal majdnem megtelt üzenetet küld,hogy töröljek valamit mert lassan megtelik pedig elméletileg lenne még 4GB hely.
2016. dec. 29. 12:19
 3/5 TappancsMancs ***** válasza:

Képet tudsz tenni? Vagy tételesen mit ír ki?


Nézd át ezeket:

[link]

[link] (tisztítót nyugodtan használj szerintem)

[link]

2016. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A következőket írja.

Belső tárhely

Összes hely 8gb

telefon memória :ez alatt van a skála ami több színnel jelzi a telítettséget


Felhasználói tárhely 3.73gb


elérhető 1.46gb

egyéb 1.43mb

gyorsítótárazó adatok 53.5mb

letöltések 8kb

hang zene csengőhang 8.15mb

képek videók 148kb

alkalmazások 1.72gb


Ez alatt az sd kártya adatai találhatók.


Végül is sikerült beszélni az üzlettel és azt mondták,hogy a skála ami a telítettséget jelzi az csak azt mutatja amit valójában rá lehet tölteni.Tehát kicsit becsapós mert a 8 gb az valójában 3.73 gb mert a többit az operációs rendszer foglalja el.Tehát az a 8 gb ami fel van tüntetve a kirakatban is az igazából még 4 sincs.Jobb lenne ha a skála azt is mutatná ,hogy a 8 g-ból az operációs rendszer mennyi de az se nem mutatja se nem írja ki.Szóval mikor vettem úgy voltam vele ,hogy 8 gb-ot simán rá lehet pakolni.Amúgy jól működik csak az a gond ha most hirtelen rá akarok tölteni mondjuk 2 gb nem fog menni csak 1.46gb. Erre írtam,hogy kissé megtévesztik a vevőt mert csak a felhasználói tárhelyet kellene kiírni mivel az operációs rendszer amit elfoglal azzal nem tudok mit kezdeni.

2016. dec. 29. 15:14
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:

Más gyártók is így írják hogy nincs benne az oprendszer. Vegyél bele 32BG kártyát.

[link]

2016. dec. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!