Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone gyári visszaállítás?

Iphone gyári visszaállítás?

Figyelt kérdés

Légyszi valaki segítsen ha tud!

A régi telefonomat anyukámnak adnám és szeretném visszaállítani, hogy egy üres telót kapjon. Sim kártya már nincs benne, mert az az újban van. Ha rányomok a visszaállításra, akkor kéri az icloud belépést, ami oké is, de nem fogadja el a jelszót. Máshol igen, tehát nem azzal van a gond. Miért van ez? Rakjam vissza a régi sim kártyát?

Amúgy teljesen normális telefon. Én vettem újonnan, nincs jailbreakelve sem és semmi ilyen.

Köszi, ha tud valaki valami megoldást.



2016. dec. 29. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Helló,


Így csinálod?:

[link]

2016. dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia. Most követtem az utasitásokat és a kijelentkezésnél kéri a jelszót. ha beírom ezt írja ki: Az ellenörzés sikertelen. Az Apple ID szerverhez történő kapcsolódásakor hiba lépett fel.
2016. dec. 29. 15:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Eestleg van köze ahhoz, hogy pár hete volt egy eset, hogy valaki beakart lépni az én azonosítómmal az icloudba egy másik készülékről és zárolták a fiókomat és azóta én is csak úgy tudok belépni, ha kapok egy kódot, amit szintén be kell írni a jelszón kívül. De ugye ebben nincs aktiv sim kártya és nem is ajánlaja fel ezt, hogy írjam be.
2016. dec. 29. 15:35
 4/8 A kérdező kommentje:
Kétlépéses hitelesítés.
2016. dec. 29. 15:38
 5/8 anonim ***** válasza:

És ha kikapcsolod a kétlépcsőst?

[link]

2016. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam. Ma már sajna nem tudok vele foglalkozni, de holnap megpróbálom. Köszi
2016. dec. 29. 19:48
 7/8 anonim ***** válasza:
...és ha addig visszarakod bele a sim kártyát?
2016. dec. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Tegnap sikerült. Pedig nem csináltam semmi extrát.
2016. dec. 31. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!